"Liverpool" namuose iššvaistė dviejų įvarčių pranašumą, "Tottenham" kyla į antrąją vietą (VIDEO, FOTO)

Šiandien Anglijos "Premier" lygoje sužaistos dar septynerios 25-ojo turo rungtynės.

"White Hart Lane" stadione Londono "Tottenham" susigrūmė su buvusiu Giedriaus Arlauskio "Watford" klubu. Mauricio Pochettino auklėtiniai minimaliu skirtumu pranoko svečius ir pakilo į antrą poziciją turnyrinėje lentelėje.

"Spurs" futbolininkai visą šį susitikimą dominavo su kamuoliu ir sukūrė ryškiai daugiau pavojingų progų. Iš viso Šiaurės Londono komanda atliko 26 smūgius link vartų, tačiau tik vienas smūgis pasiekė tikslą.

Lemiamą įvartį 64-ąją minutę pelnė retai startinėje sudėtyje pasirodantis gynėjas Kieranas Trippieris. 25-erių metų anglas po puikaus Dele Alli perdavimo iš kelių metrų tiksliai pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir padėjo "Spurs" ekipai iškovoti svarbią pergalę.

"Tottenham" po pergalės pakilo į antrąją vietą Anglijos pirmenybėse. Nuo lyderių "Leicester City" juos skiria 5 taškai.

"Anfield" stadione apmaudžią pergalę iš savų rankų išleido "Liverpool" klubas. Be Jurgeno Kloppo verstis turėję "raudonieji" iššvaistė dviejų įvarčių pranašumą ir sužaidė lygiosiomis 2-2 su "Sunderland".

Pirmajame kėlinyje įvarčių komandos nepelnė, tačiau šeimininkai neteko dviejų žaidėjų - mačo tęsti nebegalėjo Dejanas Lovrenas ir Joe Allenas.

Vis dėlto, tai "Liverpool" nesutrukdė 70-ąją minutę po Roberto Firmino ir Adamo Lallana įvarčių pirmauti rezultatu 2-0. Deja, tokio rezultato iki rungtynių pabaigos "raudonosiems" nepavyko išlaikyti.

82-ąją minutę atsilikimą sumažino Adamo Johnsono įvartis. "Sunderland" įgavo daugiau pasitikėjimo ir galiausiai 89-ąją minutę Jermaine'as Defoe išplėšė lygiąsias.

Verta pamiėnti, kad 77-ąją minutę sirgaliai masiškai pradėjo palikti stadioną. Neseniai klubas paskelbė, kad nuo kito sezono naujose pagrindinėse tribūnose bilietai pabrangs nuo 59 svarų sterlingų iki 77. Tai sukėlė didžiulį pasipiktinimą tarp sirgalių.

Sunkumų neturėjo Liverpulio "Everton" ekipa, rezultatu 3-0 sutriuškinusi "Stoke City". Taip pat pergalėmis džiaugėsi "Aston Villa", "Southampton" ir "Newcastle United", o "Swansea" - "Crystal Palace" išsiskyrė lygiosiomis.

"Tottenham" 1 - 0 "Watford"
64' [1 - 0] K. Trippier

"Liverpool" 2 - 2 "Sunderland"
60' [1 - 0] R. Firmino
70' [2 - 0] A. Lallana
82' [2 - 1] A. Johnson
89' [2 - 2] J. Defoe

"Stoke City" 0 - 3 "Everton"
11' [0 - 1] R. Lukaku
28' [0 - 2] S. Coleman
42' [0 - 3] A. Lennon

"Aston Villa" 2 - 0 "Norwich"
45' [1 - 0] J. Lescott
51' [2 - 0] G. Agbonlahor

"Newcastle" 1 - 0 "West Brom"
32' [1 - 0] A. Mitrovič

"Swansea" 1 - 1 "Crystal Palace"
13' [1 - 0] G. Sigurdsson
47' [1 - 1] S. Dann

"Southampton" 1 - 0 "West Ham"
9' [1 - 0] M. Yoshida