"Liverpool" namuose nepaliko vilčių "Huddersfield" ekipai

Anglijos "Premier" lygoje penktadienį buvo sužaistos pirmosios 36-ojo turo rungtynės.

Vis dar dėl titulo kovojantis "Liverpool" klubas namuose priėmė lygos autsaiderį "Huddersfield". "Raudonieji" nesulaukė jokio pasipriešinimo – pergalė rezultatu 5:0.

Jau 1-ąją minutę krito pirmasis įvartis, kurį pasiekė Naby Keita. Vėliau dar po vieną pridėjo Sadio Mane ir Mohamedas Salah, o "Liverpool" į rūbinę nužygiavo praktiškai užsitikrinęs pergalę.

Antrajame kėlinyje varžovai siurprizų nepateikė – "Liverpool" išsaugojo savo vartus "sausus", o S. Mane ir M. Salah pasižymėjo po dar vieną kartą.

"Liverpool" po pergalės vėl bent laikinam grįžo į pirmąją poziciją. "Man City" sugrįžti į lyderio vietą galės šį savaitgalį įveikę "Burnley" futbolininkus.

"Liverpool" 5 - 0 "Huddersfield"
1' [1 - 0] N. Keita
23' [2 - 0] S. Mane
45+1' [3 - 0] M. Salah
66' [4 - 0] S. Mane
83' [5 - 0] M. Salah