"Liverpool" nepaliko jokių vilčių beviltiškam "Arsenal", "Spurs" išleido pergalę mačo pabaigoje (VIDEO)

18 valandą Lietuvos laiku Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos paskutinės dvejos 3-ojo turo rungtynės.

"Anfield" stadione "Liverpool" futbolininkai priėmė Londono "Arsenal" ekipą. Jurgeno Kloppo auklėtiniai pasityčiojo iš "kanonierių" - visą rungtynių laiką dominavę "raudonieji" pasiekė triuškinančią pergalę rezultatu 4-0.

J. Kloppo vadovaujama komanda aikštėje dominavo nuo pirmos iki paskutinės rungtynių minutės. "Raudonieji" aktyviai spaudė varžovus, kurie apart Danny Welbecko smūgio neturėjo jokių realių progų šiose rungtynėse.

17-ąją minutę šeimininkai pasiekė pirmąjį įvartį - po Joe Gomezo aukšto perdavimo iš krašto galva pasižymėjo puolėjas Roberto Firmino. Antrasis smūgis į Petro Čecho ginamus vartus buvo suduotas kėlinio pabaigoje - Sadio Mane po įspūdingo reido padidino pranašumą iki dviejų įvarčių.

Antrajame kėlinyje "Arsenal" ir toliau šaudė tuščiais šoviniais - nesukūrė pavojingų progų ir leido dominuoti šeimininkams. 57-ąją minutę varžovų triuškinimą pradėjo Mohamedas Salah, pelnęs įvartį po itin grubios Hectoro Bellerino klaidos aikštės viduryje.

Vėliau savo įvarčius "raudonųjų" gretose pasiekė ir po keitimo pasirodę žaidėjai - 77-ąją minutę Danielis Sturridge'as smūgiu galva užbaigė svečių iš Šiaurės Londono kančias.

"Liverpool" savo sąskaitoje turi dvi pergales ir vienerias lygiąsias. "Raudonieji" užima antrąją vietą, o "Arsenal" po dviejų pralaimėjimų iš eilės nukrito net į 16-ąją poziciją.

Kitose rungtynėse pergalę iš savo rankų pačioje rungtynių pabaigoje išleido Londono "Tottenham". 49-ąją minutę Dele Alli išvedė "pentinius" į priekį, tačiau dramatiškas lygiąsias per pridėtą rungtynių laiką išplėšė "Burnley" naujokas Chrisas Woodas.

"Liverpool" 4 - 0 "Arsenal"
17' [1 - 0] R. Firmino
40' [2 - 0] S. Mane
57' [3 - 0] M. Salah
78' [4 - 0] D. Sturridge

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10550640" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Tottenham" 1 - 1 "Burnley"
49' [1 - 0] D. Alli
90+2' [1 - 1] Ch. Wood

Straipsnio įvertinimas: 4 0
  • olof (IP: 9525c0182)

man vienam atrodo kad sadio mane vertingesnis pooliui uz coutinho?

• 110
  • 1DerFul

Nu ką, pasidžiaugėm prieš Leicester kažkaip pergalę išbezdėję, grįžtam į realybę. 2 more years of bullshit.

• 68
  • robiszi

gaila wengero ,bet turi trauktis sis senukas ,

• 53
  • Fuck (IP: c2d8d6e1a)

No coutinho, no problem.Nelabai jo ir reikia liverpuliui, jeigu jau yra toks uzsispyres kiausinis

• 45
  • Conte (IP: 06becb1bc)

Kur tas wengero apiplėšimas Lacazete? XhakaLacaBoom

• 30
  • Caloso

kesmino fraze apie mayveteri ir mcgregora per arsenalo rungtynes tokia gera buvo , aš stebejaus ,kad tai išgirdau iš kesmino

• 0
  • Bayern (IP: 699699f52)

Liverpool 😃 Grazu ziureti, daugiau nieko negaliu pasakyti!

• 3
  • To robiszi (IP: a0c72bbf9)

Visai negaila wengero, cia faktas, kad jam jau seniai reikia trauktis is trenerio pareigu.

• 0
  • Fuckunited (IP: 393f6e513)

Gaila arsenalo, bet dar jiem cia pasiseke nes galejo prisaudyt kokius 7 golua

• 1
  • Quantooo

Tegul tas Sanchesas, ozilas, ox'as plius wengeras greiciau eina is to Arsenalo, reik zaideju Arsenalui, kurie noretu zaisti uz ji, kurie tiketu klubu, tiketu pergalem, trenerio kuris komanda uzvestu kiekvienai kovai, nes dabar apgailetina situacija, zaidejai laksto aikstej kaip is reikalo, p7se ju net ne savo pozicijose.... nes wengeras "zino" geriau kur jiem zaist.....

• 0
  • 1DerFul

Smagu Alexį vėl matyt, bet kodėl Welbeck starte ??? Kur Lacazette? Traumos kaip ir negavo, negi kaip praeitą kartą vieną iš lyderių prieš Liverpool ant suolo laiko?