"Liverpool" neturėjo vargo su "Tottenham", "Arsenal" neįveikė "Leicester" (VIDEO)

Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos paskutinės trejos III-ojo turo rungtynės.

Laukiamiausia dvikova įvyko "White Hart Lane" stadione, kur vietos Londono "Tottenham" susigrūmė prieš "Liverpool". Brendano Rodgerso vadovaujamai komandai sunkumų nebuvo ir pergalė buvo iškovota rezultatu 0-3.

Pirmajame kėlinyje buvo pelnytas vienas įvartis, kuomet 8-ąją minutę svečius į priekį išvedė Raheemas Sterlingas. Anglas pasižymėjo po puikaus Jordano Hendersono ir Danielio Sturridge'o dueto.

Kitos 45 minutės ir vėl nesėkmingai prasidėjo "Spurs" futbolininkams, kurie antrąjį įvartį praleido 49-ąją minutę. Komandos kapitonas Stevenas Gerradas realizavo 11 metrų baudinį.

Lemiamą tašką šiame susitikime padėjo jaunasis Alberto Moreno, o "Liverpool" iškovojo dar vieną pergalę bei su 6 taškais rikiuojasi penktoje vietoje.

Vėlesnėje dvikovoje dėl 3 taškų į kovą stojo "Leicester City" ir Londono "Arsenal". "Kanonieriai" išvykoje nepalaužė lygos naujokų ir sužaidė lygiosiomis.

20-ąją minutę Alexis Sanchezas svečius išvedė į priekį, tačiau vos po dviejų minučių Leonardo Ulloa išlygino rezultatą. Per likusį laiką komandos nebepavyko pelnyti lemiamo įvarčio.

Tai jau antrosios lygiosios, kurias patiria Arsene'o Wengero auklėtiniai. Po triejų turų jų sąskaitoje yra 5 taškai.

Kitose rungtynėse "Aston Villa" savo aikštėje rezulatu 2-1 palaužė "Hull City" pasipriešinimą.

"Tottenham" 0 - 3 "Liverpool"

8' [0 - 1] R.Sterling

49' [0 - 2] S,Gerrard (11m. baudinys)

60' [0 - 3] A.Moreno

"Aston Villa" 2 - 1 "Hull City"

14' [1 - 0] G.Agbonlahor

36' [2 - 0] A.Weimann

74' [2 - 1] N.Jelavič

<script type="text/javascript" charset="utf-8" src="//cdn.playwire.com/bolt/js/embed.min.js" data-width="500" data-height="323" data-config="http://cdn.playwire.com/v2/16240/config/1279553.json" data-publisher-id="16240" data-video-id="1279553"></script>

"Leicester City" 1 - 1 "Arsenal"

20' [0 - 1] A.Sanchez

22' [1 - 1] L.Ulloa