"Liverpool" nugalėjo "Newcastle" ir priartėjo prie ketvirtos "Premier" lygos vietos (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje pirmadienį sužaistos paskutinės 32-ojo turo rungtynės.

"Liverpool" savo žiūrovų palaikomame stadione susigrūmė su "Newcastle United" vienuolike. Brendano Rodgerso auklėtiniai rezultatu 2-0 iškovojo svarbią pergalę kovoje dėl didžiojo ketverto.

"Raudonieji" nuo pat rungtynių pradžios rodė iniciatyvą ir jau 9-ąją minutę įsiveržė į priekį, kai puikų perdavimą iš Jordano Hendersono sulaukęs Raheemas Sterlingas pademonstravo savo techninius sugebėjimus ir nuginklavo Timą Krulį.

Antrajame kėlinyje tas pats R.Sterlingas galėjo padėti galutinį tašką, tačiau 57-ąją minutę būdamas visiškai laisvas nesugebėjo pataikyti į vartų stačiakampį.

Vis dėlto, 70-ąją minutę Joe Alleno įvartis galutinai pribaigė "šarkas". 83-ąją minutę "Liverpool" futbolininkai sulaukė dar vienos dovanos - iš aikštės už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas Moussa Sissoko, bet trečio įvarčio žiūrovai neišvydo.

Po pergalės "Liverpool" tik 4 taškais atsilieka nuo ketvirtoje vietoje esančio "Manchester City" klubo.

"Liverpool" 2 - 0 "Newcastle"

9' [1 - 0] R.Sterling

70' [2 - 0] J.Allen

83' M.Sissoko ("Newcastle") pašalintas iš aikštės

Straipsnio įvertinimas: 2 0
  • :D
    oolookvinc

Galetu liveris istumt arabu projekta ir uzimt ketvirta vieta,nes pastarieji tik daro gera anglijai cempionu lygoje

Turbūt jau pamiršai pasakišką liverpool žygį cl šiame sezone, kai net play off nesugėjo patekt.