„Liverpool“ pasiruošę savo talentą paleisti už 10 milijonų © Sportimage/PA Images nuotr.

Vienas patikimiausių „Liverpool“ žurnalistų Jamesas Pearce'as skelbia, jog šį tarpsezoninį jaunasis „raudonųjų“ talentas Neco Williamsas bandys susirasti kitą ekipą, o jį Liverpulio ekipa yra pasiruošus paleisti už 10 milijonų svarų sterlingų sumą. 

Šiuo metu Neco atstovauja Velso rinktinei Europos čempionate, kur jau sužaidė du mačus, o juo domisi tokios ekipos, kaip „Southampton“, „Leeds United“, „Burnley“. 

Taip pat „The Athletic“ žurnalistas Jamesas Pearce'as teigia, jog 20-mečiui pamainos ieškoma nebus, nors jis visą praeitą sezona buvo T. Alexanderio-Arnoldo dubleris. Teigiama, jog TAA kitą sezoną kartas nuo karto pavaduos dešiniojo krašto gynėjo pozicijoje galintis žaist J. Gomezas bei dar vienas „Liverpool“ jaunuolis Conoras Bradley, kuris atkreipė J. Kloppo dėmesį. 

Kalbant apie kitas naujienas, vartininkas Adrianas neseniai pratęsė sutartį su „Liverpool“ ir toliau liks atstovauti šiam klubui. 

Na, o vienas iš pagrindinių „raudonųjų“ šios vasaros darbų ir toliau lieka susirasti pamaina išvykusiam Georginio Wijnaldumui. Spaudoje tarp galimų kandidatų minimos „Monchengladbach“ bei “AS Roma“ saugų F. Neuhauso bei L. Pellegrini pavardės, tačiau kol kas nieko konkretaus nėra. 

Straipsnio įvertinimas: 2 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos