"Liverpool" paskutinėmis rungtynių minutėmis palaužė "Bolton" ir pateko į FA taurės aštuntfinalį (VIDEO)

Anglijoje sužaistos dar vienos atsakomosios FA taurės 4-ojo etapo rungtynės.

"Bolton" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su "Liverpool" futbolininkais. Šeimininkai pirmavo, tačiau Brendano Rodgerso auklėtiniai rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę rezultatu 1-2.

Pirmasis susitikimas baigėsi be įvarčių, todėl kiekvienas įvartis abiem komandoms buvo svarbus. Pirmieji į priekį įsiveržė šeiminkai, kai nuo 11 metrų žymos 59-ąją minutę pasižymėjo Eiouras Gudjohnsenas.

Vis dėlto, 66-ąją minutę "Bolton" liko dešimtyje, kai iš aikštės už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas Neilas Dannsas. Tuo pasinaudoję "raudonieji" 86-ąją minutę išlygino rezultatą, o pirmojo įvarčio autoriumi svečių gretose tapo Raheemas Sterlingas.

"Liverpool" klubui pergalę ir patekimą į aštuntfinalį išplėšė vakar su klubu naują kontraktą pasirašęs Philippe'as Coutinho. Brazilas pergalingą įvartį pelnė per pridėtą teisėjo laiką.

FA taurės aštuntfinalyje B.Rodgerso treniruojamos ekipos lauks susitikimas su Londono "Crystal Palace" klubu.

"Bolton" 1 - 2 "Liverpool"

(Pirmas mačas: 0-0, galutinis rezultatas: 1-2)

59' [1 - 0] E.Gudjohsen

86' [1 - 1] R.Sterling

90' [1 - 2] P.Coutinho

66' N.Danns ("Bolton") pašalintas iš aikštės

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7487478" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>