"Liverpool" pateko į FA taurės ketvirtfinalį, eliminuoti - "Stoke City" ir "West Ham" (VIDEO)

Šeštadienį Anglijoje sužaistos pirmos ketverios FA taurės aštuntfinalio rungtynės.

"Liverpool" išvykoje gavo Londono "Crystal Palace" klubo išbandymą. Brendano Rodgerso auklėtiniai pirmieji praleido įvartį, tačiau atsitiesė ir rezultatu 1-2 pateko į FA taurės ketvirtfinalį.

15-ąją minutę "Crystal Palace" į priekį išvedė Fraizeras Campbellas. Vis dėlto antrajame kėlinyje "raudonieji" atsiteisė ir 49-ąją minutę rezultatą išlygino Danielis Sturridge'as.

Lemiamas įvartis buvo pelnytas vos po 9 minučių, kai varžovų vartininką po atšokusio kamuolio nuginklavo Adamas Lallana.

Kitose rungtynėse kiek netikėtai rezultatu 4-0 prieš "West Brom" pralaimėjo ir iš turnyro pasitraukė "West Ham" klubas. Taip pat išvykoje suklupo "Stoke City", rezultatu 4-1 nusileidęs "Blackburn" vienuolikei.

"Crystal Palace" 1 - 2 "Liverpool"

15' [1 - 0] F.Campbell

49' [1 - 1] D.Sturridge

58' [1 - 2] A.Lallana

"West Brom" 4 - 0 "West Ham"

20' [1 - 0] I.Brown

42' [2 - 0] J.Morrison

57' [3 - 0] I.Brown

72' [4 - 0] S.Berahino

70' M.Amalfitano ("West Ham") pašalintas iš aikštės

"Blackburn" 4 - 1 "Stoke City"

10' [0 - 1] P.Crouch

36' [1 - 1] J.King

45' [2 - 1] R.Gestede (11m. baudinys)

50' [3 - 1] J.King

55' [4 - 1] J.King

45' G.Cameron ("Stoke City") pašalintas iš aikštės

"Derby" 1 - 2 "Reading"

53' [0 - 1] H.Robson-Kanu

61' [1 - 1] D.Bent

82' [1 - 2] Yakubu

39' S.Warnock ("Derby") pašalintas iš aikštės