"Liverpool" patyrė pralaimėjimą prieš "Hull City", "Man City" ir "Chelsea" šventė pergales (VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį be centrinio mačo tarp "Tottenham" ir "Manchester Untied" ekipų dar buvo sužaisti trys XIII-ojo "Premier" lygos turo susitikimai.

Staigmeną namuose pateikė Steve'o Bruce'o treniruojami "Hull City" futbolininkai. "Tigrais" pravardžiuojama ekipa iškovojo pergalę prieš Brendano Rodgerso "Liverpool" ekipą.

Šeimininkai įsiveržė į priekį 20-ąją minutę, kuomet po Jacko Livermore'o smūgio kamuolys rikošetu atsidūrė Simono Mignolet vartų tinkle.

Ilgai persvara "Hull City" ekipa nesidžiaugė. 27-ąją min. rezultatą baudos smūgiu išlygino Stevenas Gerrardas.

Antrajame kėlinyje "Tigrai" susigrąžino persvarą. Po nedidelės sumaišties baudos aikštelėje įvartį įmušė Davidas Meyleris.

Rungtynių eiga galėjo pasisukti ir kita linkme, mat prieš pat D.Meylerio įvartį kitoje aikštės pusėje Victoras Mosesas neišnaudojo šimtaprocentinės progos. Šeimininkų vartus išgelbėjo vartininkas Allanas McGregoras.

Viltys iškovoti bent tašką "Liverpool" ekipai žlugo 87-ąją minutę. Po Tomo Huddlestone'o smūgio nesėkmingai sužaidė gynėjas Martinas Škrtelis, nuo kurio galvos kamuolys atsidūrė vartų tinkle.

Idealią formą namuose ir toliau demonstruoja Manuelio Pellegrini vadovaujami "Manchester City" futbolininkai.

"Miestiečiai" namuose rezultatu 3 - 0 nepaliko vilčių Michaelio Laudrupo "Swansea City" futbolininkams.

Jau 8-ąją minutę į priekį komandą baudos smūgiu išvedė puolėjas Alvaro Negredo, o antrajame kėlinyje dubliu pasižymėjo saugas Samiras Nasri.

Kitame susitikime Londono "Chelsea" klubas atsitiesė prieš "Southampton" ekipą ir iškovojo pergalę 3 - 1.

1-ąją minutę Jay'us Rodriguezas išvedė Mauricio Pochettino auklėtinius į priekį, tačiau antrajame kėlinyje pelnyti gynėjų Gary Cahillo ir Johno Terry įvarčiai persverė rezultatą į kitą pusę.

Tašką mače 90-ąją minutę padėjo puolėjas Demba Ba.

Po XIII-ojo turo čempionate ir toliau pirmauja Londono "Arsenal" futbolininkai su 31 tašku. Antroje vietoje žengia "Chelsea" ekipa surinkusi 27, į trečiąją pakilo "Man City" futbolininkai, savo sąskaitoje turintys 25 taškus.