„Liverpool“ pervažiavo „Wolves“ ekipą © AFP nuotr.

Sekmadienio vakarą sužaistos dar vienerios 11-ojo Anglijos „Premier“ lygos turo rungtynės.

Nesunkią pergalę namuose pasiekė „Liverpool“ ekipa, kuri net 4:0 sutriuškino „Wolves“ ekipą.

Anglijos čempionai į priekį išsiveržė 24-ąją minutę, kai grubia „Wolves“ kapitono Conoro Coady klaida pasinaudojęs Mohamedas Salah pelnė pirmąjį mačo įvartį.

Jau per pridėtą pirmojo kėlinio laiką teisėjas skyrė 11 metrų baudinį į „Liverpool“ vartus, tačiau po VAR peržiūros šis sprendimas buvo atšauktas.

Antrajame kėlinyje „Liverpool“ tiesiog dominavo, o antrąjį komandos įvartį nuostabiu smūgiu 58-ąją minutę pelnė Georginio Wijnaldumas.

„Vilkų“ triuškinimą 67-ąją minutę pratęsė Joelis Matipas, o 78-ąją minutę kamuolį į savo vartus nukreipė „Wolves“ gynėjas Nelsonas Semedo.

Po šios pergalės „Liverpool“ taškais ir vėl susilygino su pirmoje turnyrinės lentelės vietoje esančiais „Tottenham“ futbolininkais.