„Liverpool“ po atkaklios kovos palaužė „Forest“ ekipos futbolininkus © REUTERS nuotr.

Šeštadienį vykusiose „Premier“ lygos rungtynėse „Liverpool“ namuose 3:2 palaužė „Nottingham Forest“ futbolininkus.

Visi 5 mačo įvarčiai krito antrame kėlinyje. 47 minutę šeimininkus į priekį išvedė Diogo Jota, tačiau jau 51 minutę rezultatas tapo lygus po Neco Williamso tikslaus smūgio.

Dar po 4 minučių Diogo Jota vėl suteikė „Liverpool“ ekipai persvarą, tačiau charakterį pademonstravę „miškai“ vėl išlygino rezultatą po 67 minutę pelnyto Morgano Gibbso-White'o įvarčio.

Visgi Jurgeno Kloppo auklėtiniai tarė paskutinį žodį šiame susitikime, kai 70 minutę svečių vartininką nuginklavo Mohamedas Salah.

Po šio susitikimo „Liverpool“ rikiuojasi šeštoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tuo tarpu, „Forest“ ekipai tai dar vienas skaudus smūgis priverčiantis ir toliau tenkintis devyniolikta vieta.