„Liverpool“ sezono starte išvargo pergalę rungtynėse su naujokais © AP nuotr.

Šeštadienio vakarą „Premier“ lygos titulo gynybą pradėjo „Liverpool“ ekipa.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai namuose turėjo vargo su lygos naujokais „Leeds United“ futbolininkais ir tik rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę rezultatu 4:3.

Šeimininkai į priekį išsiveržė jau 4-ąją minutę, kai 11 metrų baudinį realizavo Mohamedas Salah, tačiau 12-ąją minutę rezultatą išlygino Jackas Harrisonas.

„Liverpool“ persvarą susigrąžino 20-ąją minutę, kuomet po kampinio pasižymėjo Virgilas van Dijkas.

30-ąją minutę tas pats V. van Dijkas grubiai suklydo prie savųjų vartų, o tuo pasinaudojęs Patrickas Bamfordas dar kartą išlygino rezultatą. Tiesa, jau po trijų minučių M. Salah dar kartą išvedė šeimininkus į priekį.

„Leeds“ 66-ąją minutę ir trečiąjį kartą išlygino rezultatą, kai pasižymėjo Mateuszas Klichas.

Vis tik „Liverpool“ 88-ąją minutę išplėšė pergalę, kai dar vieną 11 metrų baudinį realizavo ir savo „hat-tricką“ užbaigė M. Salah.

Kitose rungtynėse minimalią pergalę iškovojo „Crystal Palace“ ekipa, kuri namuose 1:0 įveikė „Southampton“.

Vienintelį įvartį 13-ąją minutę pelnė Wilfredas Zaha.

„West Ham United“ 0:2 „Newcastle“