„Liverpool“ su „Man City“ pamėtė taškus, tačiau pergalę iškovojo „Chelsea“ © REUTERS nuotr.

Anglijoje pasitaikė staigmenų – „Manchester City“ namuose nusileido „Crystal Palace“ komandai, o „Liverpool“ namuose nesugebėjo įveikti „Brighton“ ekipos.

Tuo tarpu, Londono „Chelsea“ komandai nors sunkiai sekėsi pramušti „Newcastle“ gynybą, tačiau galiausiai „aristokratai“ laimėjo 3:0 išvykoje.

„Chelsea“ pirmasis įvartis krito 65-ąją minutę. Reece'as Jamesas buvo pirmojo įvarčio autorius, kuris dar vieną įvartį pelnė 77-ąją minutę. Galiausiai tašką 81-ąją minutę padėjo Jorginho.

„Liverpool“ 2:2 sužaidė su „Brighton“. Nors „raudonieji“ mačą pradėjo aktyviai ir jau po 24-ą minutę turėjo 2 įvarčių persvarą, tačiau visų rungtynių metu „žuvėdros“ atrodė pavojingai ir grąsino varžovų vartams.

Pirmojo kėlinio gale „Brighton“ saugas Enockas Mwepu sugebėjo sušvelninti rezultatą, o 65-ąją minutę Leonardas Trossardas išlygino rezultatą.

„Man City“ 0:2 nusileido „Crystal Palace“ ekipai namie. Wilfriedas Zaha rungtynių pradžioje „erelius“ išvedė į priekį, o pirmojo kėlinio gale Aymericas Laportas dar gavo raudoną kortelę už paskutinės vilties pražangą prieš tą patį W. Zaha.

Pergalę 88-ąją minutę „Crystal Palace“ ekipai įtvirtino Conoras Gallagheris.

Po šių rungtynių „Chelsea“ 3 taškais atsiplešė nuo „Liverpool“ ekipos, 5 taškais nuo „Man City“ komandos.