„Liverpool“ sutraiškė „Bournemouth“, E. Haalandas gelbėjo „Man City“ © „Reuters“ nuotr.

Šeštadienį tęsiasi Anglijos „Premier“ lygos ketvirtojo turo kovos.

Pirmąją pergalę šį sezoną iškovojo „Liverpool“ ekipa, kuri namuose net 9:0 sutraiškė „Bournemouth“ futbolininkus.

Nugalėtojams po du įvarčius pelnė Roberto Firmino ir Luisas Diazas, po sykį pasižymėjo Harvey Elliottas, Trentas Alexanderis-Arnoldas, Virgilas van Dijkas bei Fabio Carvalho, o vieną įvartį į savo vartus pelnė svečių gynėjas Chrisas Mephamas.

Įdomu tai, kad šiose rungtynėse prie nė vieno įvarčio tiesiogiai neprisidėjo Mohamedas Salah.

Kitose rungtynėse gelbėtis teko šalies čempionams „Manchester City“ futbolininkams, kurie po dramatiškos kovos namuose rezultatu 4:2 palaužė „Crystal Palace“ pasipriešinimą.

Svečiai į priekį išsiveržė jau 4-ąją minutę, kai kamuolį į savo vartus nukreipė Johnas Stonesas.

21-ąją minutę po Joachimo Anderseno tikslaus smūgio „Crystal Palace“ jau pirmavo 2:0.

„City“ antrajame kėlinyje įjungė aukštesnę pavarą ir 53-ąją minutę pirmąjį savo komandos įvartį pelnė Bernardo Silva.

62-ąją minutę rezultatą išlygino Erlingas Haalandas, kuris dar po aštuonių minučių ir išvedė „miestiečius“ į priekį.

Norvegas nesustojo ir 81-ąją minutę įformino pirmąjį savo „hat-tricką“ „Premier“ lygoje.

„Brentford“ 1:1 „Everton“

„Brighton“ 1:0 „Leeds“