"Liverpool" tęsia pergalingą žygį, "Arsenal" džiaugėsi pirmaisiais taškais

Šeštadienį vakare Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos dar penkerios 3-ojo turo rungtynės.

Daugiausiai susidomėjimo sukėlė dvikova "Emirates" stadione, kur susitiko dvi be taškų buvusios komandos - "Arsenal" ir "West Ham". "Kanonieriai" atsitiesė po praleisto įvarčio ir galiausiai pasiekę pirmąją pergalę sezone - laimėjo rezultatu 3:1.

Rungtynės Unai Emery auklėtiniams iš pradžių nesiklostė itin sėkmingai - jau 25-ąją minutę "plaktukai" įgijo pranašumą, kai Marko Arnautovičius iš gana sudėtingos padėties nuginklavo Petrą Čechą.

Visgi, "Arsenal" po praleisto įvarčiai stipriai nesutriko ir 30-ąją minutę atstatė lygybę - Nacho Monrealis po puikaus Hectoro Bellerino perdavimo įmušė pirmąją įvartį šiame sezone.

Antrajame kėlinyje "Arsenal" rungtyniavo dar geriau, tačiau įvarčio teko palaukti iki 70-os minutės. Alexandre'as Lacazette'as puikiai susistabdė kamuolį baudos aikštelę ir atlikdamas smūgį pataikė į varžovų gynėją, o nuo jo kamuolys įskriejo tiesiai į "West Ham" vartus.

Galutinį tašką šioje dvikovoje per pridėtą laiką padėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Danny Welbeckas.

Sensacingą pergalę išvykoje pasiekė "Leicester", rezultatu 2:1 įveikęs "Southampton". "Šventieji" ilgą laiką žaidė dešimtyje, tačiau sugebėjo atsilaikyti iki pat pridėto laiko pradžios.

Visgi, Harry Maguire'as nebuvo nusiteikęs prarasti taškų ir spurtavęs nuo savo aikštės pusės paleido smūgį iš maždaug 25 metrų, kuris atsidūrė "Southampton" vartų tinkle. "Lapės" triumfavo ir įsirašė tris taškus į savo sąskaitą.

Dar viena drama buvo užfiksuota rungtynėse tarp "Bournemouth" ir "Everton". Šioje dvikovoje buvo parodytos net dvi raudonos kortelės, viena jų - "irisų" lyderiui Richarlisonui.

"Everton" ekipa net ir žaisdama dešimtyje sugebėjo įgyti dviejų įvarčių pranašumą, tačiau "Bournemouth" nenuleido rankų ir po raudonos kortelės išlygino rezultatą - 2:2.

Likusi dvikova baigėsi "Huddesfield" ir "Cardiff" lygiosiomis.

Paskutinėje vakaro dvikovoje "Liverpool" pasiekė savo trečią pergalę iš tiek pat galimų. Mohamedo Salah įvartis 23-ąją minutę nulėmė pergalę prieš "Brighton".

Jurgeno Kloppo auklėtiniai kol kas neprarado nė vieno taško ir džiaugiasi pirmąja pozicija.

"Arsenal" 3 - 1 "West Ham"
25' [0 - 1] M. Arnautovič
30' [1 - 1] N. Monreal
70' [2 - 1] I. Diop (į savus vartus)
90' [3 - 1] D. Welbeck

"Bournemouth" 2 - 2 "Everton"
56' [0 - 1] T. Walcott
66' [0 - 2] M. Keane
75' [1 - 2] J. King (11 m. baudinys)
79' [2 - 2] N. Ake
41' Richarlison ("Everton") pašalintas iš aikštės
61' A. Smith ("Bournemouth") pašalintas iš aikštės

"Southampton" 1 - 2 "Leicester"
52' [1 - 0] R. Bertrand
56' [1 - 1] D. Gray
90' [1 - 2] H. Maguire
77' P. Hojbjerg ("Southampton") pašalintas iš aikštės

"Huddersfield" 0 - 0 "Cardiff"
63' J. Hogg ("Huddersfield") pašalintas iš aikštės

"Liverpool" 1 - 0 "Brighton"
23' [1 - 0] M. Salah