"Liverpool" turėjo paprakaituoti kovoje su "West Ham"

Pirmadienį vakare eilinę, tačiau nelengvą pergalę į turnyrinės lentelės sąskaitą įsirašė "Liverpool" futbolininkai.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai 27-oje Anglijos "Premier" lygoje po permainingos kovos 3:2 palaužė "West Ham" ir pratęsė kelionę čempionų titulo link.

9-ąją minutę "raudonuosius" į priekį išvedė Georginio Wijnaldumas, tačiau "plaktukai" jau po 3 minučių atsakė išlyginamuoju įvarčiu.

Antrasis kėlinys prasidėjo dar vienu "West Ham" įvarču, kurio autoriumi tapo po keitimo aikštėje vos apšilti kojas spėjęs Pablo Fronalsas.

"West Ham" turėjo visus šansus kovoti dėl trijų taškų, tačiau "Liverpool" dar kartą įrodė, kad "Premier" lygoje šį sezoną yra nepalaužiami.

68-ąją minutę rezultatą po vartininko klaidos išlygino Mohamedas Salah, o pergalę 81-ąją minutę padovanojo Sadio Mane, pasižymėjęs po Trento Alexanderio-Arnoldo perdavimo.

"Liverpool" ir antroje vietoje esantį "Man City" skiria 22 taškai. "West Ham" ekipai tai buvo ketvirtasis pralaimėjimas per pastarąsias penkerias rungtynes.

"Liverpool" 3 - 2 "West Ham"
9' [1 - 0] G. Wijnaldumas
12' [1 - 1] I. Diopas
54' [1 - 2] P. Fornalsas
68' [2 - 2] M. Salah
81' [3 - 2] S. Mane