Liverpulio derbyje – „Everton“ triumfas © „Reuters“ nuotr.

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje įvyko Liverpulio miesto derbis.

Pastaruoju metu stringanti „Liverpool“ ekipa patyrė dar vieną pralaimėjimą namų stadione. Jurgeno Kloppo auklėtiniai rezultatu 0:2 turėjo pripažinti „Everton“ pranašumą.

Svečiai į priekį išsiveržė jau 3-ąją susitikimo minutę, kuomet kamuolį į vartus pasiuntė Richarlisonas.

Traumų kamuojama „Liverpool“ ekipa 30-ąją minutę prarado savo kapitoną Jordaną Hendersoną, kuris buvo priverstas palikti aikštę.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai ėmė dominuoti aikštėje ir atrodė, kad išlyginamasis įvartispamažu bręsta.

Vis tik šeimininkai rezultato išlyginti nesugebėjo, o Gylfi Sigurdssonas 83-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį bei įtvirtino „irisų“ pergalę.

„Everton“ taškais susilygino su „Liverpool“, tiesa, „irisai“ yra sužaidę rungtynėmis mažiau.