Londono derbyje "Arsenal" įveikė "Chelsea" (4 VIDEO) © Eurofootball.lt
Pirmadienį sužaistose paskutinėse bei centrinėse Anglijos "Premier" lygos XIX turo rungtynėse "Arsenal" futbolininkai savų žiūrovų akivaizdoje nesunkiai rezultatu 3-1 įveikė kitą Londono ekipą, "Chelsea", bei pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą.

"Kanonieriai" į priekį įsiveržė pirmojo kėlinio pabaigoje, kuomet po sumaišties baudos aikštelėje kamuolį į Petro Cecho ginamų vartų tinklą pasiuntė Alexandre'as Songas.

Po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkai nebuvo linkę vien tik gintis nuo varžovų atakų ir pasinaudoję dviem grubiom Carlo Ancelotti auklėtinių klaidom nusprendė susitikimo baigtį - 3-0.

Tiesa, prabėgus keturioms minutėms po Theo Walcotto įvarčio Branislavas Ivanovičius sušvelnino rezultatą, tačiau tai tebuvo viskas, ką "mėlynieji" sugebėjo pademonstruoti "Emirates" stadione.

Pergalę iškovojusi "Arsenal" ekipa sumažino atsilikimą nuo čempionate pirmaujančio "Man Utd" klubo iki dviejų taškų, tačiau "raudonieji velniai" dar yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Londono "Arsenal" 3 - 1 Londono "Chelsea"
44' [1 - 0] A. Song
51' [2 - 0] C. Fabregas
53' [3 - 0] T. Walcott
57' [3 - 1] B. Ivanovic