Londono derbyje – „West Ham“ ir „Tottenham“ lygiosios © Action Images via Reuters nuotr.

„Tottenham“ suklupo antrą kartą šiame sezone ir tai antrą kartą padarė miesto derbyje.

Londono derbis tarp „West Ham United“ ir „Tottenham“ ekipų baigėsi taikiai – 1:1.

Pirmajame kėlinyje iniciatyvą turėjo Antonio Conte auklėtiniai. 13-ąją minutę buvo atšauktas 11 m baudinys, kuris orginaliai buvo skirtas po Aarono Creswello žaidimo ranka. Po VAR peržiūros buvo nuspręsta, kad kamuolys pirmiau atsitrenkė į žaidėjo galvą ir, kad žaidimas ranka buvo netyčinis.

Susikurti persvarą „pentinams“ pavyko 34-ąją minutę. Harry Kane'o skersą perdavimą „uždarė“ šeimininkų komandos gynėjas Thilo Kehreris, kuris nesėkmingai kamuolį įsimušė į savus vartus.

Antrajame kėlinyje įtikinamiau atrodė „West Ham“ klubas. 55-ąją minutę pavyko pasižymėti Tomasui Součekui. Čekas atstatę pusiausvyrą po gudraus Antonio perdavimo.

Per likusį laiką komandos turėjo keleta pusprogių, tačiau niekam pasižymėti nepavyko ir rungtynės baigėsi lygiosiomis.

Po 5 turų „Tottenham“ sąskaitoje – 11 taškų, „West Ham“ kraityje kol kas 4 sukrapštyti taškeliai.