Lošimų priežiūros tarnyba tęs bendradarbiavimą su ULIS

Š. m. kovą Lošimų priežiūros tarnyba pasirašė atnaujintą susitarimą su skaidrumo sporte užtikrinimo organizacija ULIS (angl. United Lotteries for Integrity in Sports), tapdama asocijuota organizacijos nare.

Apie šį bendradarbiavimą savo komunikacijoje pranešė ULIS:

„Džiaugiamės galėdami pranešti apie naują valstybinę instituciją – Lietuvos Lošimų priežiūros tarnybą, kuri prisijungė prie narių tinklo. Lošimų priežiūros tarnyba bendradarbiauja su ULIS (buvusi GLMS (Global Lottery Monitoring System) nuo 2018 m. gegužės mėn., kuomet abi organizacijos pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Po ketverių sėkmingo bendradarbiavimo metų Lošimų priežiūros tarnyba dabar yra oficialiai asocijuota narė ir toliau stiprins bendradarbiavimą keičiantis informacija apie įtartinus sporto ir lažybų modelius.“

Lošimų priežiūros tarnybos direktoriaus Virginijaus Daukšio teigimu, „Abi organizacijas sieja tie patys tikslai, vertybės ir įsipareigojimas kovoti su susitarimų dėl sporto rungtynių reiškiniu. Duomenys ir informacija, kurią gauname iš ULIS, padeda įdėmiai analizuoti įvairius mūsų šalyje vykstančius sporto renginius ir gali būti panaudota kaip svarbus elementas mūsų tyrimams nacionaliniu lygiu. Tikimės sėkmingo bendradarbiavimo ir ateityje“, - pridūrė V. Daukšys.

Lošimų priežiūros tarnyba atkreipia lošimų organizatorių dėmesį į tai, kad operatyvus keitimasis turima informacija efektyviai prisidėtų prie skaidrumo Lietuvos sporte, užtikrintų lošėjų ir lošimų organizatorių interesų bei jų teisių apsaugą.

Siekiant nurodytų tikslų kviečiame lošimų organizatorius aktyviai bendradarbiauti ir teikti informaciją apie pastebėtus įtartinus atvejus, įtarimą sukėlusius statymus ar kitus veiksmus, liudijančius apie galimus susitarimus sporte. Lošimų priežiūros tarnyba, savo ruožtu, yra pasirengusi dalintis aktualiais duomenimis, gaunamais iš ULIS ar kitų partnerių tam, kad susitarimų sporte užkardymas bei išaiškinimas būtų rezultatyvesnis.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
 • rokas

  gal isvalys lietuvos futbola??? NE! 😀

  • 0
 • rokas

  gal isvalys lietuvos futbola??? NE! 😀

  • 0
 • rokas

  gal isvalys lietuvos futbola??? NE! 😀

  • 0

Kitos naujienos