LSFL čempiono likimas spręsis paskutinėse rungtynėse

Lietuvos studentų futbolo lygos dešimtajame ture Vilniaus universiteto komanda 0:1 nusileido Klaipėdos universitetui bei čempiono klausimą perkėlė į paskutines rungtynes. Pergalingą įvartį pirmojo kėlinio viduryje pelnė įprastai vartininku žaidžiantis Dovydas Komža.

Nuo pat rungtynių pradžios žaidimas persikėlė į klaipėdiečių aikštės pusę. VU tiek žaidybinė, tiek teritorinė persvaros buvo akivaizdžios. Netgi ir pagal pavojingas progas vilniečiai lenkė varžovus iš uostamiesčio.

Pirmieji du pavojingi epizodai priklausė Giedriui Onuškevičiui, tačiau pirmuoju bandymu jis smūgiavo šalia vartų, antruoju – tiesiai į rankas varžovų vartininkui Dariui Kublickui.

Tuomet atėjo svečių eilė. Po kontratakos dešiniuoju kraštu, kamuolys buvo pakeltas į baudos aikštelę, o ten atsidūręs D. Komža galva neatremiamu smūgiu pasiuntė kamuolį į tinklą.

„Stebuklų nebūna, koks nusiteikimas – toks ir rezultatas. Mes visose rungtynėse iki šiol išsiskirdavome energija, geresniu fiziniu pasiruošimu, o šįkart, deja, to nebuvo. Per visas 90 minučių taip ir nesugebėjome išsibudinti. Kita vertus, net ir taip žaisdami, manau, kad pralaimėjimo nenusipelnėme“, – po rungtynių kalbėjo VU treneris Rimantas Turskis.

Pirmajame kėlinyje itin gerų epizodų sukurta nei prie vienų, nei prie kitų vartų nebuvo, o antrajame – VU žaidybinė persvara tapo dar didesnė. Klaipėdiečiai užsidarė savo baudos aikštelėje ir kartą dėl to prisivirė košės. D. Komža, likęs ant savo vartų linijos, sužaidė ranka, teisėjas skyrė 11 metrų baudinį. Povilas Kalimavičius sukirto kamuolį į skersinį, o rezultatas liko nepakitęs.

Besibaigiant rungtynėms, už teisėjo įžeidimą prieš save raudoną kortelę išvydo Emilis Varnas. Tai reiškia, kad šiam šis LSFL sezonas yra baigtas.

Apskritai, sezonas baigsis kitą ketvirtadienį rungtynėmis tarp VU ir Vilniaus TECH. Pirmiesiems užtenka taško, kad apgintų titulą, Vilniaus TECH – bet kokiu atveju liks treti. Beje, laimėjus Giedriaus Barevičiaus auklėtiniams, tarp VU ir KU lauktų auksinės rungtynės.