L.Spalvis: "Parodėme, kaip reikia žaisti" (komentarai)

Lietuvos jaunimo (U-21) rinktinės treneris ir žaidėjai po pergalingų Europos čempionato atrankos rungtynių su Airija džiaugėsi, jog pavyko perlaužti psichologinį barjerą ir pademonstruoti visai kitokį žaidimą nei kitose šių metų dvikovose.

Lietuvos U-21 rinktinės treneris Antanas Vingilys:

„Kaip ir žaidėjau prieš rungtynes, šiandien pamatėme visai kitą komandą. Esu labai dėkingas vyrams, jie suprato, kad aikštėje reikia atiduoti viską. Parodėme kovą, tam tikrais periodais ir kokybišką žaidimą. Tačiau žaidimą dar reikia gerinti.  Nėras paprasta, nes prieš rungtynes turėjome tik pora treniruočių. Iš kitos pusės užduotį palengvino tai, kad žaidėjai yra kartu augę, treniravęsi. Nepamiršome kaip ruošėmės anksčiau. 

Tie žaidėjai, kurie papildė komandą dar neparodė savo galimybių. Tačiau kai komandoje yra Vykintas Slivka, Donatas Kazlauskas, Lukas Spalvis, Deimantas Petravičius, tampa lengviau žaisti kitiems. Šiandien užtikrintai žaidė gynėjai, kai kurių seniai nemačiau taip žaidžiant. Atsirado pasitikėjimas, nauji žaidėjai nuemė didelę dalį krūvio nuo kitų.

Šiemet sulaukėme daug kritikos, bet šiandien parodėme kad turime gerą jaunimo komandą. Manau, kad su šia komanda galime žaisti su bet kokiais varžovais. Galbūt nugalėti ne visus - gali būti ir nesėkmių, toks jau futbolas."

Lietuvos U-21 rinktinės puolėjas Lukas Spalvis:

„Manau, kad viską įvykdėme taip, kaip norėjome. Prieš rungtynes sakiau - pats laikas kažką keisti. Šiandien parodėme, kaip reikia žaisti. Buvo malonu žaisti. Spaudėme varžovus, jie pradėjo nervuotis. Tam tikrais momentais „pasėdome", nes trūko jėgų.Jei kartu žaistume ilgesnį laiką, būtų lengviau. Manau, kad pirmiausia reikia žiūrėti į save. Jei sužaisime, taip kaip sugebame, galime sukovoti ir su italais."

Lietuvos U-21 rinktinės puolėjas Simonas Stankevičius:

„Pagaliau įvyko tas lūžis, kurio labai laukėme. Vaikinai atsidavė šimtu procentų. Be abejo, labai padėjo tie žaidėjai, kurie prisijungė prie komandos. Prieš rungtynes kalbėjome, kad reikia lūžio ir tai pavyko.

Manau, kad dabar rezultatai tikrai bus geresni. Pradėjome tikėti savimi, antrajame kėlinyje gerai laikėme kamuolį. Ačiū tiems, kurie atėjo palaikyti mūsų nepaisant šių metų nesėkmingų rungtynių."

Lietuvos U-21 rinktinės saugas Donatas Kazlauskas:

„Į aikštę išėjome užsivedę. Nedavėme varžovams žaisti, spaudėme vidurio gynėjus pirmas 20 minučių sužaidėme tikrai gerai. Pirmojo kėlinio pabaigoje praradome iniciatyvą. Gerai, kad į jų įvartį pavyko iškart atsakyti. Antrajame kėlinyje buvo lengviau.

Klubiniame futbole pora mėnesių nežaidžiau gerame lygyje, todėl norėjosi įrodyti, kad šį tą sugebu. Šiandien pasisekė įmušti, nors antrajame kėlinyje buvo labai sunku, traukė kojų raumenis."

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos