L.Suarezas: niekada negalėjau pagalvoti, kad kažkada žaisiu "El Clasico" dvikovoje

Vienas "Barcelona" lyderių Luisas Suarezas pripažįsta, kad jis niekada net negalėjo pagalvoti, jog rungtyniaus "El Clasico" dvikovoje.

28-erių metų futbolininkas praėjusią vasarą iš "Liverpool" atvyko į "Barcą". Dėl diskvalifikacijos urugvajietis privalėjo praleisti sezono pradžią, tačiau pirmosios rungtynės vilkint katalonus buvo būtent prieš Madrido "Real" klubą. Vis dėlto, debiutas nebuvo sėkmingas ir katalonai pralaimėjo rezultatu 3-1.

"Aš niekada negalėjau pagalvoti, kad žaisiu tokio mąsto rungtynėse kaip "El Clasico", - teigė Urugvajaus rinktinės narys. - Labai jaudinausi, kai mano pirmosios rungtynės buvo būtent šiame mūšyje".

"Tačiau šios rungtynės man buvo labai svarbios. "El Clasico" reikia mėgautis, o tuo metu aš to nedariau. Tikėkimės, kad šiandien tai galėsiu padaryti", - pasakojo puolėjas.

Per 26 rungtynes 13 įvarčių pelnęs L.Suarezas taip pat prabilo apie savo svarbą komandai: "Esu labai laimingas Barselonoje ir jaučiu, kad komandai esu reikalingas ir padedu pasiekti kuo geresnių rezultatų."

Šiandien antroji šio sezono "El Clasico" dvikova "Camp Nou" stadione prasidės 22 valandą Lietuvos laiku.

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė