L.Suarezo įvarčiai sugniuždė "Eibar" vienuolikę, "Atletico" įveikė "Valencia" (FOTO, VIDEO)

Ispanijos "Primera" pirmenybėse sužaistos ketverios 9-ojo turo rungtynės.

Šalies čempionas "Barcelona" klubas namuose susigrūmė su "Eibar" vienuolike. Luiso Enrique auklėtiniai sulaukė pasipriešino iš svečių, tačiau sugebėjo pasiekti pergalę rezultatu 3-1.

10-ąją minutę "Eibar" įsiveržė į priekį, tačiau po nesėkmingos pradžios iniciatyvos ėmėsi vienas katalonų komandos lyderių Luisas Suarezas. Pastarasis rezultatą išlygino jau 21-ąją minutę, o antrojo kėlinio pradžioje leido šeimininkams įsiveržti į priekį.

84-ąją minutę "Barca" liko žaisti dešimtyje, kai iš aikštės buvo pašalintas Javieras Mascherano, tačiau tai neišderino šeimininkų ir vos po dviejų minučių L.Suarezas padėjo galutinį tašką šiame susitikime.

"Barca" su Madrido "Real" ekipa turi po 21 tašką, tačiau dėl geresnio įvarčio santykio viršūnėje yra karališkieji.

Kitose rungtynėse San Sebastiano "Real Sociedad" pažemino Valensijos "Levante", o "Villarreal" nesugebėjo įveikti "Las Palmas".

Paskutinis susitikimas įvyko "Vicente Calderon" stadione, kur ginklus tarpusavyje surėmė Madrido "Atletico" ir "Valencia" ekipos. Diego Simeone auklėtiniai rezultatu 2-1 įrodė pranašumą prieš "šikšnosparnius".

40-ąją minutę "Rojiblancos" jau turėjo įgijęs dviejų įvarčių pranašumą, kai pasižymėjo Jacksonas Martinezas ir Yannickas Ferreira. 72-ąją minutę Paco Alcaceras buvo sugrąžinęs intrigą, tačiau pasiekti bent lygiųjų "Valencia" nepavyko.

"Barcelona" 3 - 1 "Eibar"

10' [0 - 1] B.Baston

21' [1 - 1] L.Suarez

48' [2 - 1] L.Suarez

85' [3 - 1] L.Suarez

83' J.Mascherano ("Barcelona") pašalintas iš aikštės

"Levante" 0 - 4 "Real Sociedad"

8' [0 - 1] C.Vela

35' [0 - 2] I.Agirretxe

82' [0 - 3] A.Illarramendi

84' [0 - 4] C.Vela

90' Deyverson ("Levante") pašalintas iš aikštės

"Las Palmas" 0 - 0 "Villarreal"

"Atletico Madrid" 2 - 1 "Valencia"

32' [1 - 0] J.Martinez

40' [2 - 0] Y.Ferreira

72' [2 - 1] P.Alcacer (11m. baudinys)

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8057643" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>