Luciano Spalletti apgailestauja dėl traumų

Po "%c 00028" klubo pralaimėto Italijos taurės finalo atsakomojo mačo "%c00037" ekipai rezultatu 3-1 ir bendru rezultatu 4-2, sostinės ekipos treneris Luciano Spalletti apgailestavo kad lyderių traumos neleido klubui rimčiau pakovoti dėl šio titulo.

"Man patiko mano komandos atsakas po šeštają minutę praleisto įvarčio, tačiau antrasis "Inter" įvartis kontraatakos metu sukūrė dar daugiau problemų mūsų kovoje dėl pergalės" - savo mintimis dalinosi L.Spalletti.

Šiam stategui viso sezono metu trukdė svarbių ekipos žaidėjų traumos. Ne išimtis buvo ir šis finalas, kuriame vėlgi trūko kelių svarbių žaidėjų.

"Nors aš viso sezono metu turėjau nemažai traumų, nemėgstu tokiais dalykais teisintis dėl pralaimėjimų. To nedarysiu ir šiandien, nors galiu pasakyti kad jeigu mūsų gretose būtų rungtyniavęs Daniele De Rossi, manau kad žaidimas būtų visai kitoks. Jis yra labai svarbus žmogus mūsų komandai" - dėl vieno iš lyderių traumos apgailegastavo "Roma" treneris.

Visgi šios rungtynės į ekipą atnešė ir šiek tiek optimizmo - po trejų mėnesių pertraukos aikštėje vėl pasirodė komandos kapitonas %p01797. Tačiau "Roma" strategas pripažino, kad Italijos rinktinėje taip pat žaidžiančiam žaidėjui įėjus į aikštę jau buvo per vėlu ką nors pakeisti.

"F.Totti kojų būklė jam dar neleidžia rungtyniauti visas rungtynes, tad mes abu nusprendėme kad bus geriau jeigu jis aikštėje pasirodys po keitimo. Deja, kai jis įėjo į aikštę, rungtynių baigtis jau buvo praktiškai nuspręsta. Optimistiškai nuteikia nebent tas faktas, kad jis rungtyniavo gan gerai" - apie ekipos kapitoną pasakojo L.Spaletti.

Tuo tarpu ekipos senbuvis %p01789 kilniaširdiškai pasveikino savo varžovus su pelnyta pergale ir parasitarė, kad jo ekipa antrose rungtynėse atrodė silpniau už varžovus.

"Galbūt mes ir nusipelnėme daugiau iš pirmųjų rungtynių, tačiau šiandien mes tiesiog buvo silpnesni už varžovus, kurie rungtyniavo puikiai ir su tuo aš juos norėčiau pasveikinti. Visgi manau kad skirtumas tarp komandų galėjo būti mažesnis" - teigė D.Tommasi.

Paprašytas pakomentuoti "Juventus" skandalą dėl bandymo paveikti teisėjus, "Roma" ekipos saugas teigė, kad skandalo detales būtina viešinti, kadangi žmonės, jaučiantys aistrą futbolui, privalo žinoti kas darosi.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
Peticijos.lt

Kitos naujienos