La Korunijos "%c00089" puolėjas Albertas Luque (%p00907) žurnalistams pareiškė, kad jis yra labai laimingas savo dabartiniame klube nepaisant didelio susidomėjimo iš vieno galingiausių Ispanijos klubų "%c00006".

Katalonijos regiono žvaigždė teigė, kad anksčiau jis dažnai pagalvodavo apie galimybę žaisti "Barcelona" gretose, tačiau dabar šių minčių atsisakė ir yra visiškai patenkintas "Deportivo". Jo kontraktas su klubu galioja dar ilgai ir žaidėjas teigė neketinąs klubo palikti anksčiau.

"Realybė yra tokia, kad mano kontraktas su "Deportivo" galios dar šešis metus, - teigė Luque. - Aš esu labai patenkintas La Korunijoje ir, jei niekas nepasikeis, aš ketinu čia likti dar ilgai.

Čia aš jaučiuosi laukiamas. Nuo tada, kai atvykau į La Koruniją, visi su manimi elgiasi tiesiog fantastiškai. Juk negali palikti klubo, jei tau čia yra labai gera. Ketinu čia likti šešis metus, o gal ir daugiau".

"Deportivo" treneris Javieras Irureta šiame sezone Luquę dažnai statė kairiajame krašte ir pats žaidėjas teigia, kad tai galėtų būti jo geriausia pozicija. Ispanas taip pat tikisi gerai pasirodyti Europos čempionate ir mano, kad tai, jog jis gali žaisti kairėje, bus jo privalumas rinktinės trenerio Inakio Saezo planuose.

"Visi žino, kad iki šiemet aš žaisdavau puolėju, tačiau šiemet man kairėje sekėsi labai gerai, - teigė 26 metų Luque. - Aš stengiausi visą sezoną ir dar labiau stengsiuosi Europos čempionate".

"Visada sunku žaisti nacionalinėje rinktinėje, tačiau jei atsiranda tokia proga, negali jos praleisti," - sakė ispanas.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos