Lyderis "Schalke" namuose palaužė "Bochum" © Eurofootball.lt
Penktadienio vakarą Vokietijos Bundesligos čempionate buvo sužaistos vienerios 14-ojo turo rungtynės - pirmenybių lyderis „Schalke“ namuose susitiko su vienu iš autsaideriu „Bochum“ klubu ir po įnirtingos kovos iškovojo pergalę.

„Schalke“ 2 – 1 „Bochum“
19‘ [1 – 0] Marcio Rafinha
27‘ [2 – 0] Peter Lovenkrands
49‘ [2 – 1] Theofanis Gekas

66‘ Heiko Butscher („Bochum“) pašalintas iš aikštės
67‘ Levan Kobiashvili („Schalke“) nerealizavo 11 metrų baudinio

Pirmoji rungtynių proga buvo sukurta jau 8-ąją minutę, kai „Bochum“ ekipos atakų lyderis Theofanis Gekas atitrūko nuo šeimininkų gynėjų ir smūgiavo į vartus, tačiau kamuolį kojomis atmušė „Schalke“ vartų sargas Manuelis Neueras. Kiek vėliau išpuoliu atsakė jau aikštės šeimininkai, kai iš krašto smūgiuotą Peterio Lovenkrandso kamuolys pataikė tiesiai į „Bochum“ vartininko Peterio Skovo-Jenseno rankas.

Tačiau jau po minutės svečiai privalėjo trauktis kamuolį iš savo tinklo, kai „Schalke“ klubo dešiniojo krašto gynėjas Marcio Rafinha iš aštraus kampo nuginklavo P.Skovą-Jenseną. Kiek pasimetę „Bochum“ suglumo, o 27-ąją minutę po grubios svečių gynėjų klaidos kamuolys iš vidurio buvo perduotas P.Lovenkrandsui, ir šis išėjęs vienas prieš vartininką kaire koja pasiuntė kamuolį jam pro klyną.

Įpusėjus pirmajam kėliniui po pakelto kampinio „Schalke“ komandos legionieris iš Gruzijos Levanas Kobiašvilis pataikė tiesiai į „Bochum“ vartų sargą. Nuaidėjus finaliniam pirmojo kėlinuko švilpukui komandos išėjo ilsėtis švieslentėje degant skaičiams 2-0 aikštės šeimininkų naudai.

Antrojo kėlinio pradžioje karingai į aikštę išėję „Bochum“ žaidėjai iš karto savo užsibrėžtą tikslą pasiekė - po Philippo Bonigo pakelto kamuolio iš kairiojo krašto galva jį į apatinį vartų kampą nukreipė T.Gekas.

66-ąją minutę šeimininkų puolėją P.Lovenkrandsą baudos aikštelėje neleistinai sustabdė Heiko Butscheras, ir teisėjas ne tik paskyrė 11 metrų baudinį, bet ir išvarė gynėją iš aikštės. Baudinio stojo mušti L.Kobiašvilis, bet jo smūgiuoto kamuolio skriejimo kryptį atspėjęs vartininkas P.Skovas-Jensenas suteikė savo komandai vilties.

Artėjant mačui prie pabaigos T.Gekaso smūgiuotas kamuolys lėkė virš vartų, o 84-ąją minutę po pakelto kampinio dar kartą savo komanda gelbėjo „Schalke“ vartų sargas M.Neueras, kai atmušė galva smūgiuotą Pavelo Drseko kamuolį. Kad ir kaip svečiai bandė išlyginti rezultatą, „Schalke“ gynyba veikė nepriekaištingai ir padėjo savo komandai iškovoti dar vieną pergalę.

Po šio laimėjimo „Schalke“ ir toliau išlieka pirmenybių lyderiais, tuo tarpu „Bochum“ ir toliau lieka 16-oje vietoje.