Lyderių dvikova Italijoje baigėsi taikiai © Eurofootball.lt
Italijos čempionate 2004 metų pabaigą dviejų "Serie-A" lyderių susitikimas - pirmaujantis Turino "Juventus" žaidė prieš čempionų titulą ginantį "Milan". Rungtynėse įvarčių įmušta nebuvo, taigi tarp komandų išliko keturių taškų skirtumas.

Ekipų treneriai F.Capello ir C.Ancelotti abu turėjo susitikti su savo buvusiomis komandomis, o ankstesnėse šių trenerių dvikovose dažniausiai nugalėdavo pastarasis. Nors "Juve" pradėjo rungtynes pirmaudama lygoje, pastaruoju metu geresnę formą rodė "Milan" klubas, kuris praėjusią savaitę net 6-0 sutriuškino "Fiorentina".

Pirmą mačo progą po A.Ševčenko perdavimo turėjo H.Crespo, bet argentinietį kiek prilaikė gynėjas ir jis nesugebėjo pasiekti kamuolio. Netrukus įvarčio į savo vartus vos neįsimušė J.Zebina, nukreipęs C.Seedorfo siųstą kamuolį visai šalia virpsto.

Vėliau komandos apsikeitė priekaištais teisėjui, nes iš pradžių jis nefiksavo Zebinos pražangos prieš K.Kaladze, o paskui nusprendė, kad A.Costacurtos žaidimas ranka buvo netyčinis.

17 minutę labai arti įvarčio buvo neseniai geriausiu Europos žaidėju išrinktas ukrainietis Ševčenko - jo smūgis iš 25 metrų pataikė į virpstą. "Milan" po truputį pradėjo dominuoti, ir tik sėkmingai sužaidus gynėjams bei vartininkui G.Buffonui "Juve" išvengė įvarčio prieš pertrauką.

Antrajame kėlinyje svečiai ir toliau buvo aktyvesni, bet jiems nesisekė sukurti pavojingesnių epizodų, o kitoje aikštės pusėje varžovų vartams pora kartų grasino P.Nedvedas.

Paskutinę mačo minutę galimybės išplėšti pergalę neišnaudojo A.Pirlo, po Ševčenko perdavimo pasiuntęs kamuolį šalia vartų. "Juventus" komanda iškovojo lygiąsias ir gali eiti atostogauti su keturių taškų pranašumą prieš antroje vietoje esantį "Milan" bei net 11 taškų persvarą prieš trečioje pozicijoje įsitvirtinusią "Udinese" ekipą.

Kitos dienos rungtynės tarp keturioliktą poziciją užimančios "Messina" komandos ir absoliučios autsaiderės "Atalanta" 23 minutę buvo nutrauktos dėl audros, padarusios aikštę netinkamą rungtyniauti. Nors "Messina" ir turėjo minimalią vieno įvarčio persvarą, nes 11 metrų baudinį įmušė A.Di Napoli, greičiausiai visas mačas turės būti peržaistas.