Lyderių dvikovoje - triuškinanti "Bayern" pergalė (VIDEO)

Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse trečiadienį vakare buvo sužaistos dar ketverios 16-ojo turo rungtynės.

"Allianz" tvirtovėje susigrūmė du pirmenybių lyderiai - Miuncheno "Bayern" prieš "Leipzig". Bavarai parodė, kas yra tikrieji šeimininkai Vokietijos čempionate - lygos išsišokėlius sutriuškino rezultatu 3-0.

Carlo Ancelotti auklėtiniai galingai pradėjo rungtynes - šeimininkai nuo pat pirmos minutės dominavo su kamuoliu ir kūrė pavojingas progas. Jau 17-ąją minutę krito pirmasis įvartis - varžovų vartininką nuginklavo Thiago Alcantara.

Visai netrukus "Bayern" džiaugėsi dviejų įvarčių persvara - pasižymėjo Xabi Alonso. Lyg to būtų negana, 30-ąją minutę "Leipzig" liko žaisti dešimtyje, kai raudoną kortelę prieš save išvydo puolėjas Emilis Forsbergas.

Galutinis taškas šioje dvikovoje buvo padėtas pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje. Robertas Lewandowskis realizavo 11 metrų baudinį ir padėjo savo komandai pasiekti nesunkią pergalę kovoje dėl pirmos vietos.

Iki šiol abi komandos turėjo po lygiai taškų, tačiau "Bayern" po pergalės įsitvirtino pirmoje vietoje ir nuo "Leipzig" dabar turi 3 taškų pranašumą.

Kitos dvikovos baigėsi "Freiburg", Berlyno "Hertha" pergalėmis bei dvejomis lygiosiomis.

"Bayern" 3 - 0 "Leipzig"
17' [1 -0] Thiago
25' [2 - 0] X. Alonso
45' [3 - 0] R. Lewandowski (11 m. baudinys)
30' E. Forsberg ("Leipzig") pašalintas iš aikštės

"Koln" 1 - 1 "Bayer"
21' [1 - 0] A. Modeste
44' [1 - 1] Wendell

"Hertha" 2 - 0 "Darmstadt"
53' [1 - 0] M. Plattenhardt
66' [2 - 0] S. Kalou

"Freiburg" 1 - 1 "Werder"
26' [1 - 0] S. Wagner
87' [1 - 1] S. Gnabry

"Ingolstadt" 1 - 2 "Freiburg"
34' [0 - 1] F. Niederlechner (11 m. baudinys)
41' [0 - 2] F. Niederlechner
53' [1 - 2] M. Suttner

Straipsnio įvertinimas: 0 0
  • aa
    Essyr

O as manau kad labai visi gerai cia parase.!Nepatinka tik bichelonos sutraukon cigono ciulpedrom vaikam delto ir putojaties ! bet zinot ja??? *** visiem ant jusu ir jusu primyztos uefalonos ! tfuuuuu

ir ka tai turi bendro su vakaryksciu macu???

• +4
  • Essyr

• -2
  • aa

dauguma is cia rasiusu visiski idiotai,kurie turi tiksla rasyti bet ka,kad tik pavyktu iterpti zodi CIGONAS. macas pusetinas,jei ne Lewos egoismas,rezultatas butu visai kitas

• -3
  • Benkartasbjonava

Lips gal is duobes galu gale po cigono ńustekeńimo bavarai

• +2
  • ..

Tik paminesiu, kad geriausias treneris Cigonas debiutiniam sezone uz bayerna zaisdamas pries antra bundeslygos komanda namuose buvo iszagintas 0-3. matot skirtuma tarp cigono kuris susirenka visus taskus tik tada kai jo komanda 10 x stipresne, bet beveik visada gauna i skura rimtose varzybose, ir ancelocio kuris gal ir gauna bei pabarsto tasku pries autsaiderius, bet matchuose pries lygius ir rimtus varzovus , visada auksciausiu lygiu paruosia komanda.