„Liverpool“ ekipa tapo vienvalde „Premier“ lygos lydere © „Reuters“ nuotr.

Trečiadienį įvykęs Anglijos „Premier“ lygos lyderių mūšis sėkmingiau susiklostė šalies čempionams.

„Liverpool“ ekipa namuose paskutinėmis akimirkomis rezultatu 2:1 palaužė „Tottenham“ ir įsitvirtino pirmoje turnyrinės lentelės vietoje.

Šeimininkai rungtynes pradėjo aktyviau ir į priekį išsiveržė 26-ąją minutę, kuomet Mohamedo Salah smūgiuotas kamuolys po rikošeto itin keista trajektorija įskriejo į vartų tinklą.

Nors „pentinai“ pirmajame kėlinyje puolime buvo pasyvūs, 33-ąją minutę Heung-Min Sonas pabėgo vienas prieš varžovų vartininką ir išlygino rezultatą.

Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo jau „Tottenham“ futbolininkai, kurie turėjo keletą puikių progų persverti rezultatą.

Vėliau iniciatyva sugrįžo šeimininkams, o lemiamas įvartis krito paskutinę pagrindinio laiko minutę, kai po kampinio puikiu smūgiu galva pasižymėjo Roberto Firmino.

„Fulham“ 0:0 „Brighton“

„West Ham United“ 1:1 „Crystal Palace“