Lygiųjų maratoną užbaigęs "Arsenal" išvykoje įveikė "Bournemouth"

Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos dar dvejos 13-ojo turo rungtynės.

Puikiai šį sezoną žaidžianti "Bournemouth" komanda namuose priėmė Londono "Arsenal". Be pralaimėjimų jau ilgai žygiuojantis, bet į lygiųjų liūną patekęs "Arsenal" galiausiai įsirašė tris taškus į savo sąskaitą - pergalė rezultatu 2:1.

30-ąją minutę "kanonieriai" įsiveržė į priekį, kai kiek apmaudžiai į savus vartus po Seado Kolašinaco perdavimo įsimušė Jeffersonas Lerma.

Visgi "Bournemouth" komandai pirmojo kėlinio pabaigoje pavyko atstatyti lygybę - tiksliai į vartus smūgiavo Joshua Kingas.

Antrajame kėlinyje abi komandos susikūrė progų ir buvo pavojingos, tačiau sėkmė nusišypsojo tik vienai - 67-ąją minutę "Arsenal" įmušė pergalingą įvartį, kai po dar vieno S. Kolašinaco perdavimo pasižymėjo Pierre'as-Emericas Aubameyangas.

Penktoje vietoje esantis "Arsenal" prie "Chelsea" ekipos priartėjo iki minimalaus atsilikimo. "Bournemouth" nukrito į aštuntąją poziciją.

Kitose rungtynėse "Huddersfield" kiek netikėtai išvykoje nugalėjo "Wolves". "Huddersfield" iš paskutinės vietos netikėtai šoktelėjo į 14-ąją poziciją.

"Bournemouth" 1 - 2 "Arsenal
30' [0 - 1] J. Lerma (į savus vartus)
45+1' [1 - 1] J. King
67' [1 - 2] P. Aubameyang

"Wolves" 0 - 2 "Huddersfield"
6' [0 - 1] A. Mooy
74' [0 - 2] A. Mooy

<div style="width: 100%; height: 0px; position: relative; padding-bottom: 56.250%;"><iframe src="https://streamable.com/s/a6l9m/mcrmcs" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width: 100%; height: 100%; position: absolute;"></iframe></div>