Pasakiškas paskutinis J. Kloppo sezonas įsibėgėja: V. van Dijko įvartis nulėmė „Liverpool“ triumfą Lygos taurės finale © Reuters nuotr.

Paskutinis Jurgeno Kloppo sezonas „Liverpool“ ekipoje įsibėgėja pasakiškai. „Liverpool“ Lygos taurės („Carabao Cup“) finale po pratęsimo 1:0 palaužė „Chelsea“ futbolininkus.

Mačo pradžioje „Chelsea“ futbolininkai buvo pasimetę prieš „Liverpool“ spaudimą.

28-ąją minutę dėl traumos aikštę paliko Ryanas Gravenberchas. Prieš olandą grubiai prasižengė Moisesas Caicedo, tačiau jis geltonos kortelės išvengė, o Jurgenas Kloppas tuo buvo pasipiktinęs. Netrukus Raheemas Sterlingas pelnė įvartį, tačiau įvarčio metu minimali nuošalė buvo užfiksuota Nicolasui Jacksonui.

62-ąją minutę kamuolį į vartus pasiuntė „Liverpool“ futbolininkai. Virgilas van Dijkas atrodė, jog pelnė legalų įvartį, visgi vėl VAR įsikišo – nuošalė buvo užfiksuota žaidime dalyvavusiam Wataru Endo, kuris blokavo Levi Colwillą.

Pagrindinio laiko pabaigoje „Chelsea“ turėjo bent kelias fantastiškas progas išplėšti pergalę. Conoras Gallagheris vieną kartą pataikė į virpstą, kitąsyk nesugebėjo nuginkluoti Caiomhino Kelleherio.

Pagrindinis laikas baigėsi rezultatu 0:0.

Pinball in the Liverpool box as the ball refuses to go in 91'
byu/Chelseatilidie insoccer

Pratęsimo metu „Liverpool“ perėmė iniciatyvą iš „Chelsea“. Bent dvi geras progas pasižymėti turėjo Harvey Eliottas, ryškus buvo ir nuo suolo pakilęs 18-metis Jaydenas Dannsas.

Galiausiai antras kartas Virgilui van Dijkui nemelavo. Po kampinio, 118-ąją minutę gerai atsidengęs „Liverpool“ kapitonas pasiuntė kamuolį į vartus ir šįkart šis įvartis buvo įskaitytas – „Liverpool“ triumfavo 2023-24 m. sezono Lygos taurėje.

Beje, tai buvo pirmas įvartis tarp šių komandų per daugiau nei 360 minučių finaluose.

Jurgenui Kloppui tai buvo aštuntas iškovotas titulas su „Liverpool“ per 9 metus.

• Akademinis

Liverpoolio vaikai (vienam 16 metu) sutvarke Chelsea 500M samdinius 😀 😀 😀 😀 7 Liverpool akademijos aukletiniai zaide siose varzybose. Kosmosas ka isdarineja Kloppas 😀 😀 😀 😀

• 108
  • TCoooo

Su jaunimu aplošė Chelsea pagr sudėtį 😁

• 61
  • Na....

Ir taip pas Liverpool pilna traumuotu,near ka pakeist tai dar sutraumavo gravanbercha tas caicedo IR net korteles negavo.Nesamone

• 51
  • Kei....

Saunuoliai Liverpool ,su tokia sudetim ir paeme finale taure.Siaip geros rungtynes,pagyrciau aiskiuVD ir Keleheri tikrai vartuose gerai atstovejo

• 42
  • Nu čia tai viršūnė.

Tokio įvarčio neįskaityt. Jau darosi panašu į krepšį, kur vos ne po kiekvienos atakos stabdomas laikas ir ieškoma kabliukų. Su tuo VAR baigia įšsigimt futbolas. Klaiku darosi.

• 41
  • Haris

Chelsea sakyčiau turėjo daugiau progų , puikiai sužaidė Liverpool vartininkas , bet ypatingai džiugu už Van Daik , ne vien dėl to kad įmušė pergalinga įvartį , jis buvo tikras lyderis ir gynyboje ir puolime , kapitonas visa prasme. Kagi laimėjo taure antra sudėtimi praktiškai , graži pergalė , Jurgeno paskutinis sezonas gali būti dar gražesnis , pagrindinis sisidūrimas su Mansičiu kovo 10d. daug ka lems , greičiau sveiktų traumuoti lyderiai , nors kaip matome jaunimas irgi vaizdo ne gadina .

• 1
  • rimaldo
    Gtrdd

Sako su vaikais aplose, jus klounai pasižiūrėkit kad chelsea visų žaidėjai amžiaus vidurkis23metai

Taip, žinokit jie visi rimtai klounai kas taip teigia. Čelsio amžiaus vidurkis buvo dviem metais mažesnis.

• 0
  • rimaldo

Čia kas skelbia, kad su jaunimu Klopas nugalėjo čelsį, tai aš nesutikčiau. Startinėj Liverpool sudėtyje buvo tik Elliott ir Bradley ką galėčiau vadinti jaunimu. Na, dar keeperis. Na bet jam 25. Visi kiti yra subrendę kaip žaidėjai jau kuris laikas. Diaz, Gakpo, Gravenberch, Endo, MacAlister, Robertson, Van Dijk, Konate. Ir jeigu pažvelgsi į starto vidutinį amžių, tai bus 25.8 Liverpool vs 23.9 Chelsea. Finišavo atitinkamai su 24.1 vs 22.6. Taigi ju kažkas apgavo. Jeigu turėti omeny, kad būtent Liverpool akademijos buvo nemažai gale, tai taip, neina nesutikiti. Bet pradėjo tie patys du. Kad čelsio brangus jaunimas tai taip. Bet netikėkit Gariu Neviliu nei tuo pridurku kitu.

• 0
  • Maxevelis
    The best

Man kaip seniai Chelsea palaikanti,tai tragedija kas liko iš klubo po Romano išėjimo ,šitas pralaimėjimas prieš vaikus išvis tragedija. Sugadino amerikonai klubą

Panasu treneris labai jau silpnas, niekaip neranda auksinio viduriuko, aisku beda ir savininkas perka ka jis nori bet ne treneris, imtu maura ir butu viskas ok, tikrai ne blogiau nei dabar😅

• 0
  • The best

• 5
  • Sidney Crosby

Salach Nunez Jota Szobosolay Arnoldas , baisu , tikekimes , kad nepaves kas liko

• 5
  • Tango

Tokių klubų kaip Liverpolis tokias taures turi imti antra sudėtis, taip kad pirmyn Liverpool!