Pasakiškas paskutinis J. Kloppo sezonas įsibėgėja: V. van Dijko įvartis nulėmė „Liverpool“ triumfą Lygos taurės finale © Reuters nuotr.

Paskutinis Jurgeno Kloppo sezonas „Liverpool“ ekipoje įsibėgėja pasakiškai. „Liverpool“ Lygos taurės („Carabao Cup“) finale po pratęsimo 1:0 palaužė „Chelsea“ futbolininkus.

Mačo pradžioje „Chelsea“ futbolininkai buvo pasimetę prieš „Liverpool“ spaudimą.

28-ąją minutę dėl traumos aikštę paliko Ryanas Gravenberchas. Prieš olandą grubiai prasižengė Moisesas Caicedo, tačiau jis geltonos kortelės išvengė, o Jurgenas Kloppas tuo buvo pasipiktinęs. Netrukus Raheemas Sterlingas pelnė įvartį, tačiau įvarčio metu minimali nuošalė buvo užfiksuota Nicolasui Jacksonui.

62-ąją minutę kamuolį į vartus pasiuntė „Liverpool“ futbolininkai. Virgilas van Dijkas atrodė, jog pelnė legalų įvartį, visgi vėl VAR įsikišo – nuošalė buvo užfiksuota žaidime dalyvavusiam Wataru Endo, kuris blokavo Levi Colwillą.

Pagrindinio laiko pabaigoje „Chelsea“ turėjo bent kelias fantastiškas progas išplėšti pergalę. Conoras Gallagheris vieną kartą pataikė į virpstą, kitąsyk nesugebėjo nuginkluoti Caiomhino Kelleherio.

Pagrindinis laikas baigėsi rezultatu 0:0.

Pinball in the Liverpool box as the ball refuses to go in 91'
byu/Chelseatilidie insoccer

Pratęsimo metu „Liverpool“ perėmė iniciatyvą iš „Chelsea“. Bent dvi geras progas pasižymėti turėjo Harvey Eliottas, ryškus buvo ir nuo suolo pakilęs 18-metis Jaydenas Dannsas.

Galiausiai antras kartas Virgilui van Dijkui nemelavo. Po kampinio, 118-ąją minutę gerai atsidengęs „Liverpool“ kapitonas pasiuntė kamuolį į vartus ir šįkart šis įvartis buvo įskaitytas – „Liverpool“ triumfavo 2023-24 m. sezono Lygos taurėje.

Beje, tai buvo pirmas įvartis tarp šių komandų per daugiau nei 360 minučių finaluose.

Jurgenui Kloppui tai buvo aštuntas iškovotas titulas su „Liverpool“ per 9 metus.