"Lyon" atsitiesė prieš "Troyes", "Angers" grįžo į antrąją vietą

Šiandien sužaistos dar šešerios Prancūzijos čempionato rungtynės.

Pirmosiose iš jų praėjusio sezono vicečempionas "Lyon" namuose nugalėjo naujoką "Troyes" bei pakilo į šeštąją vietą. Tiesa, ši pergalė nebuvo tokia lengva, kokią rodo rezultatas 4-1, nes į tikslų Alexandre'o Lacazette'o smūgį pirmajame kėlinyje 67-ąją minutę atsakė bei pusiausvyrą buvo atstatęs Fabienas Camus.

Bruno Genesio auklėtinių laimei, jie į priekį vėl išsiveržė po penkių minučių kai pasižymėjo Rachidas Ghezallas. Pergalę dar kiek vėliau įtvirtino Jordanas Ferri ir Claudio Beauvue.

Kitame susitikime tik tašką prieš naujoką "GFC Ajaccio" pavyko išplėšti dėl sidabro kovojančiam "Monaco". Leonardo Jardimo kariauna po pirmojo kėlinio atsiliko 0-2, tačiau rado jėgų atsitiesti ir Fabinho bei Ricardo Carvalho įvarčių dėka išlygino rezultatą.

Prarasti du taškai lėmė, kad į antrąją vietą pakilo šio sezono atradimas "Angers", namuose 2-0 įveikęs kitą gerą formą demonstruojančią ekipą "Caen". Apylygėje kovoje šeimininkams pergalę padovanojo tikslūs Billy Ketkeophomphone bei Pierricko Capelle smūgiai.

"Lyon" 4 - 1 "Troyes"

"Angers" 2 - 0 "Caen"

"Monaco" 2 - 2 "GFC Ajaccio"

"Montpellier" 0 - 1 "Bourdeaux"

"Reims" 1 - 3 "Toulouse"

"Rennes"  2 - 2 "Lorient"