"Lyon" bent laikinai grįžta į pirmąją vietą Prancūzijoje

Šiandien sužaistos šešerios "Ligue 1" 31-ojo turo rungtynės.

Pirmieji į kovą stojo turnyrinės lentelės vidutiniokai "Guingamp" bei dėl čempionų titulo kovojantys "Lyon" futbolininkai. Kaip ir tikėtasi, Huberto Fournier auklėtiniai svečiuose pergalę iškovojo be didesnio vargo.

Liono komanda rezultatu 2-0 pimavo jau po pirmojo kėlinio, kuriame pasižymėjo Nabilis Fekiras bei Alexandre'as Lacazette'as. Po pertraukos dar įvartį pridėjo Clintonas Njie, o Claudio Beauvue tikslus smūgis rezultatą tik sušvelnino.

Šio susitikimo nugalėtojai bent iki rytdienos pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą. Velykų dieną Prancūzijos futbolo sirgalių laukia tikras desertas, nes 22 val. Lietuvos laiku į kovą stos taip pat dėl aukso kovojantys "Paris Saint-Germain" bei "Marseille", kuriuos skiria vos du taškai.

Vakare pergales taip pat iškovojo nežemas vietas lentelėje užimančios "Lille", "Rennes" ir "Montpellier" vienuolikės. Visos jos mušė po tris įvarčius bei atitinkamai nugalėjo "Reims", "Lorient" ir "Bastia".

Be to, verta paminėti puikų "Metz" puolėjo Modibo Maiga pasirodymą, kuris per mažiau nei pusę valandos pelnė hat-tricką, o jo komanda 3-2 nukovė "Toulouse" ir išsaugojo viltis išlikti aukščiausiame divizione.

"Guingamp" 1 - 3 "Lyon"
[0-1] 27' Nabil Fekir
[0-2] 39' Alexandre Lacazette (iš 11 metrų baudinio)
44' Christophe Kerbrat ("Guingamp") pašalintas iš aikštės
[0-3] 61' Clinton Njie
[1-3] 80' Claudio Beauvue

"Lille" 3 - 1 "Reims"
[1-0] 18' Sebastien Corchia
35' Divock Origi ("Lille") nerealizavo 11 metrų baudinio

[3-1] 54' Modibo Maiga
60' Marcel Tisserand ("Toulouse") pašalintas iš aikštės
[3-2] 90' Tombo Hamed Doumbia

"Montpellier" 3 - 1 "Bastia"
[0-1] 35' Giovanni Sio
[1-1] 69' Lucas Barrios (iš 11 metrų baudinio)
[2-1] 72' Anthony Mounier (iš 11 metrų baudinio)
[3-1] 90' Morgan Sanson

"Nice" 2 - 2 "Evian"
10' Daniel Wass ("Evian") nerealizavo 11 metrų baudinio
[0-1] 18' Dany Nounkeu
[1-1] 45' Alexy Bosetti
[2-1] 68' Valentin Eysseric
[2-2] 78' Adrien Thomasson