"Lyon" ir "PSG" eliminuoti iš Prancūzijos taurės turnyro © Eurofootball.lt
Trečiadienio vakarą buvo žaidžiamos penkerios Prancūzijos taurės (Coupe De France) aštuntfinalio kovos, kurių nugalėtojai pateko į kitą etapą.

Iš tolimesnės kovos pasitraukė vienas favoritų "Lyon" klubas, kuris išvykoje 3-2 turėjo pripažinti "Lille" ekipos pranašumą.

Pirmieji į priekį įsiveržė "Lille", kai pasižymėjo Bastos, bet jau po kelių minučių svečių saugas Jeanas Makounas rezultatą išlygino. Kiek vėliau šeimininkai pelnė dar vieną įvartį, tačiau ir vėl po kelių minučių rezultatas jau tapo lygus, kai pasižymėjo Anthony Mounier.

Kai jau atrodė, jog teks žaisti pratęsimą, paskutinę mačo minutę "Lille" žaidėjas Nicolas Fauvergue pelnė įvartį ir atnešė savo komandai kelialapį į turnyro ketvirtfinalį.

Savo kovas turnyre taip pat baigė sostinės "PSG" klubas, kuris išvykoje, tik po pratęsimo, 3-1 nusileido žemesnės lygos "Rodez" ekipai.

Pagrindinis mačo laikas baigėsi lygiosiomis 1-1. Svečių gretose 9 minutę pasižymėjo Sammy Traore, o "Rodez" gretose įvarčiu atsakė Jeremy Choplin. Per pratęsimą šeimininkai sugebėjo dar dukart pasiūsti kamuolį į Paryžiaus ekipos vartus ir iškovoti pergalę, leidusią jiems keliauti į ketvirtfinalį.

Kitame etape taip pat išvysime "Monaco", "Sedan" bei "Rennes" klubus.

Aštuntfinalio rezultatai:

"Rodez" 3 - 1 "PSG" (po pratęsimo)
9' [0 - 1] Sammy Traore
65' [1 - 1] Jeremy Choplin
114' [2 - 1] Jermey Choplin
118' [3 - 1] Miguel Pacios

"Ajaccio" 0 - 2 "Monaco"
31' [0 - 1] Nikola Pokrivac
74' [0 - 2] Alexandre Licata

"Sedan" 3 - 0 "Vitre"
15' [1 - 0] Djibril Sidibe
26' [2 - 0] Yohann Eudeline
53' [3 - 0] Dadvid Le Moal (į savus vartus)

"Lille" 3 - 2 "Lyon"
22' [1 - 0] Fernandes Michel Bastos
24' [1 - 1] Jean Makoun
44' [2 - 1] Eden Hazard
45' [2 - 2] Anthony Mounier
90' [3 - 2] Nicolas Fauvergue

"Rennes" 3 - 0 "Lorient"
24' [1 - 0] Jimmy Briand
30' [2 - 0] Romain Danze
90' [3 - 0] Jires Ekoko