Pranc zijos čempionai "%c00055" pranešė, jog įsigyjo labai perspektyvų Brazilijos rinktinės bei SC "International" puolėją Nilmarą (%p03157).

20-metis žaidėjas, kuris buvo Brazilijos rinktinės, laimėjusios 2003 metų jaunimo Pasaulio čempionatą, narys, su Prancūzijos čempionų ekipa pasirašė penkerių metų sutartį. "Lyon" už puolėją "Internacional" klubui sumokėjo 6,5 milijono eurų.

"Lyon" pradėjo ieškoti dar vieno aukštos klasės puolėjo po to, kai sunkią traumą gavo Giovanne Eleberas (%p00576) ir paaiškėjo, kad jis šiemet gali ir nebepadėti savo komandai.

Prancūzų ekipos vienas trenerių Paulas le Guenas, sutikdamas naująjį klubo puolėją, iš karto išskyrė stipriausią jo bruožą - greitį.

"Jis praleidžia mažiau laiko baudos aikštelėje nei Giovanne [Elberas], juda panašiai kaip Wayne'as [Rooney] ar Michaelas [Owenas], tačiau yra už juos greitesnis." - kalbėjo jis.

Pats futbolininkas taip pat pridūrė, jog greitis yra stipriausia jo pusė.

"Europoje yra žaidžiamas greitas futbolas, o būtent greitis ir yra mano stichija" - teigė jis.

Nilmaras šį savaitgalį grįžta atgal į Braziliją, kur atstovaus nacionalinei ekipai Pasaulio čempionato atrankos rungtynėse. Žaidėjas į Lyoną turėtų grįžti iki pirmųjų UEFA Čempionų lygos rungtynių.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos