"Lyon" įveikė "Toulouse", "Monaco" sužaidė lygiosiomis su "Saint-Etienne" (VIDEO)

Šeštadienį toliau tęsiasi "Ligue 1" pirmenybių kovos.

Praėjusį sezoną sidabrą iškovojęs "Lyon" parodė atsigavimo ženklus ir svečiuose nugalėjo keliomis pozicijomis aukščiau esančią "Toulouse" ekipą. Tiesa, pergalė toli gražu nebuvo lengva.

11 metrų baudinį įmušęs Alexandre'as Lacazettas svečius į priekį išvedė sužaidus vos 15 minučių, bet neilgai trukus rezultatas jau buvo lygus.

Snaiperiui po pertraukos pasižymėjus antrąkart tapo panašu, kad "Lyon" yra tikrai pasirengęs laimėti, bet praėjus keturioms minutėms po jo smūgio iš aikštės buvo pašalintas gynėjas Rafaelis.

Visgi, Bruno Genesio auklėtiniai nuo varžovų išpuolių galiausiai sugebėjo atsilaikyti bei įsirašę tris taškus pakilo į aštuntąją turnyrinės lentelės vietą.

Kiek vėliau "Monaco" futbolininkai leido save pavyti vakar pergalę iškovojusiam "Paris Saint-Germain", nes sužaidė lygiosiomis su "Saint-Etienne".

Čia abu įvarčiai krito pačioje rungtynių pradžioje - jau penktąją minutę puikiu smūgiu po Thomaso Lemaro perdavimo pasižymėjo Kamilis Glikas, o 18-ąją rezultatą išlygino kitas vidurio gynėjas Loicas Perrinas.

Susitikimas baigėsi rezultatu 1-1. Po jo "Monaco" lygoje išlieka antras, "Saint-Etienne" - šeštas.

"Toulouse" 1 - 2 "Lyon"

"Guingamp" 1 - 0 "Angers"

"Lorient" 2 - 2 "Montpellier"

"Nancy" 2 - 0 "Caen"

"Bastia" 0 - 0 "Dijon"

"Saint-Etienne" 1 - 1 "Monaco"