"Lyon" klubas sutriuškintas Nicoje

Šiandien buvo sužaistas pirmasis keturioliktojo Prancūzijos čempionato turo mačas, kuriame užfiksuotas šiek tiek netikėtas rezultatas.

Antrąją vietą ir šiemet užimantis praėjusio sezono vicečempionas "Lyon" svečiuose rezultatu 3-0 buvo sutriuškintas "Nice" vienuolikės, kuri iki Huberto Fournier auklėtinių priartėjo per vieną tašką.

Šeimininkai šioje dvikovoje į priekį išsiveržė jau 20-ąją minutę, kai pasižymėjo Valere Germainas. Po pertraukos į savus vartus įsimušė "Lyon" gynėjas Mapou-Yanga Mbiwa, o galutinę vinį į svečių vartus 71 minutę įkalė Vincentas Koziello.

Įdomu, jog statistika šioje akistatoje buvo gana apylygi - Liono komanda pagal kamuolio kontrolę netgi šiek tiek pirmavo, o smūgių į vartus abi ekipos atliko po lygiai. Vis dėlto, tikslesnis šįkart pasirodė "Nice" klubas.

Rezultatas:

"Nice" 3 - 0 "Lyon"
[1-0] 20' Valere Germain
[2-0] 48' Mapou Yanga-Mbiwa
[3-0] 71' Vincent Koziello

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>

<!-- END of Soccerway widget HTML fragment -->

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė