"Lyon" namie pralaimėjo "Guingamp", "Toulouse" neįveikė "Angers" (VIDEO)

Šiandien įvyko dar šešerios Prancūzijos čempionato rungtynės.

Dešimtajame ture jau penktąjį pralaimėjimą patyrė pernai sidabrą iškovoję "Lyon" futbolininkai. Nors po pirmojo kėlinio Alexandre'o Lacazette'o realizuoto 11 metrų baudinio dėka Bruno Genesio auklėtiniai dar pirmavo, antrojoje mačo dalyje stipresnis buvo "Guingamp" klubas.

Iškart po pertraukos šio susitikimo rezultatą išlygino Yannisas Saliburas, o nepraėjus nė dešimt minučių svečius į priekį išvedė Marcusas Coco. Galiausiai, tas pats dvidešimtmetis saugas 77-ąją minutę pasižymėjo antrąkart ir dvikovos baigtis tapo aiški.

Po nesėkmės Liono komanda nusirito jau į devintąją vietą. Tuo tarpu "Guingamp" priartėjo prie ketvirtąją poziciją užimančio "Toulouse", kuris išvykose sužaidė nulinėmis lygiosiomis su "Angers".

Tiek pat taškų, kiek "Guingamp" turi pergalę prieš "Nantes" šventusi "Rennes" ekipa. Ją į pergalę svečiuose atvedė Kamilio Grosickio dublis.

"Lyon" 1 - 3 "Guingamp"

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/9825830" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>