"Lyon" namuose patyrė nesėkmę prieš "Montpellier" (VIDEO)

Šį vakarą sužaistas pirmasis šios savaitės "Ligue 1" susitikimas tarp "Lyon" bei "Montpellier" klubų.

Prastą formą demonstruojantys Huberto Fournier auklėtiniai patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės. Šįkart tai nutiko namuose.

Verta paminėti, kad nepaisant to, jog šeimininkai kamuolį kontroliavo net 69 procentus žaidybinio laiko, ypač šlubuoja jų gynyba. Praėjusią savaitę prieš "Nice" buvo praleisti trys įvarčiai, o šįkart Monpeljė ekipa šventė pergalę rezultatu 4-2.

Svečiai į priekį išsiveržė jau mačo pradžioje, kai į savus vartus įsimušė "Lyon" kapitonas Maxime'as Gonalons. Iškart po to tikslų smūgį pridėjo, Rodrigue Casimiras Ninga, bet vos po kelių akimirkų skirtumą sušvelnino Alexandre'as Lacazette'as.

Pirmajame kėlinyje ekipoms pasižymėti nebepavyko, tačiau po pertraukos svečiams dar po įvartį pelnė jau minėtas Ninga bei Souleymane Camara. Nuo sutriuškinimo Liono klubą išgelbėjo tik Rachidas Ghezzalas.

Beveik nekyla abejonių, kad po šio savaitgalio "Lyon" neteks antrosios vietos turnyrinėje lentelėje. Tuo tarpu "Montpellier" kapstosi iš duobės ir bent laikinai pakilo į tryliktąją poziciją. 

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/8126879" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>

<!-- END of Soccerway widget HTML fragment -->

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė