"Lyon" pateko į antrą incidentą per tris dienas - nutrauktas mačas prieš "Bastia" (VIDEO)

Vos prieš kelias dienas dėl sirgalių riaušių valanda vėliau prasidėjo "Lyon" komandos dvikova UEFA Europos lygoje, o dabar Bruno Genesio auklėtiniai pateko į dar vieną incidentą. Tiesa, šįkart tai nutiko "Bastia" stadione.

Svečiams apšilinėjant apšilinėjant, į aikštę įsiveržė šios dienos namų ekipą palaikantys sirgaliai bei mėgino užpulti "Lyon" futbolininkus.

Šie stadiono prižiūrėtojų buvo palydėti į tunelį, o agresyvūs sirgaliai buvo išvaryti. Dėl to rungtynės prasidėjo vėliau nei planuota.

Komandos šiame mače dar sužaidė 45 minutes, bet situacijai per pertrauką nenurimus, galiausiai buvo nuspręsta dvikovą nutraukti.

Kada rungtynės bus žaidžiamos iš naujo, kol kas neaišku.

<blockquote class="twitter-video" data-lang="en"><p lang="fr" dir="ltr">.<a href="https://twitter.com/SCBastia">@scbastia</a> - <a href="https://twitter.com/OL">@OL</a><br>LEs joueurs agressés à Furiani <a href="https://twitter.com/hashtag/TeamOL?src=hash">#TeamOL</a> <a href="https://twitter.com/hashtag/SCBOL?src=hash">#SCBOL</a> <a href="https://t.co/ZvTguyHe1f">pic.twitter.com/ZvTguyHe1f</a></p>&mdash; OL_Plus (@OL_Plus) <a href="https://twitter.com/OL_Plus/status/853621914790764544">April 16, 2017</a></blockquote> <script async src="//platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x5ih6j0" allowfullscreen></iframe><br /><a href="http://www.dailymotion.com/video/x5ih6j0_bastia-lyon-fans-invade-pitch_sport" target="_blank">bastia lyon fans invade pitch</a> <i>by <a href="http://www.dailymotion.com/clipsbh" target="_blank">clipsbh</a></i>

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos