"Lyon" sumindė "Monaco" ir užsitikrino sidabrą, "Lille" nepavyko aplenkti "Saint-Etienne" (VIDEO)

Šį vakarą Prancūzijoje sužaisti visi 10 priešpaskutiniojo turo mačų. Labiausiai laukta dvikova vyko Lione.

Čia namų klubas priėmė "Monaco", su kuriuo kovojo dėl antrosios vietos. Tiesa, dvikova buvo kur kas mažiau atkakli nei tikėtasi.

Jau nuo pat pirmųjų minučių varžovams atsikvėpti neleidę šeimininkai nesužaidus nė dešimties pirmavo 2-0. Į Rachido Ghezzalo bei Alexandre'o Lacazette'o įvarčius Monako ekipa atsakymų nerado, o kėlinio viduryje Lacina Traore dar buvo pašalintas iš aikštės.

Neilgai trukus dar po tikslų smūgį pridėjo gynėjas Mapou Yanga-Mbiwa bei tas pats Lacazette'as. Svečius nuo visiško kracho teišgelbėjo Ricardo Carvalho įvartis, atsilikimą sušvelninęs iki 4-1.

Visgi, po pertraukos aikštėje vaizdas nesikeitė, o dar po kartą pasižymėjo Yanga-Mbiwa ir Lacazette'as.

Triuškinanti "Lyon" pergalė reiškia, kad sidabro medaliai jau praktiškai yra šios komandos rankose. "Monaco" galėtų oponentus aplenkti tik jei šie kitame ture patirtų nesėkmę, pati Leonardo Jardimo kariauna laimėtų, o bendras šių abiejų rezultatų skirtumas būtų 23 įvarčiai. Skamba sudėtingai.

Kitame stadione "Nice" beveik gali džiaugtis ketvirtąja pozicija. Valere Germaino vedama komanda namie palaužė be dviejų pašalintų žaidėjų likusį "Saint-Etienne" ir aplenkė šį klubą.

Tą patį padaryti galėjo ir "Lille", bet mačas su "Guingamp" baigėsi nulinėmis lygiosiomis. Tiesa, Lilio futbolininkai į UEFA Europos lygos traukinį dar gali įšokti - paskutiniajame ture jie kausis būtent su "Saint-Etienne".

“Bordeaux” 3 – 0 “Lorient”

“GFC Ajaccio” 0 – 4 “Paris Saint-Germain”

“Lille” 0 – 0 “Guingamp”

“Lyon” 6 – 1 “Monaco”

“Marseille” 1 – 0 “Reims”

“Montpellier” 2 – 0 “Rennes”

“Nantes” 1 – 2 “Caen”

“Nice” 2 – 0 “Saint-Etienne”