"Lyon" užtikrintai įveikė "Anderlecht" Čempionų lygos atrankoje © Eurofootball.lt
Trečiadienio vakarą Europos stadionuose vyko likusios penkerios UEFA Čempionų lygos ketvirtojo, paskutiniojo, kvalifikacinio etapo pirmosios rungtynės.

Užtikrintai pirmąjį mačą laimėjo daugkartiniai Prancūzijos čempionai "Lyon", kurie savo aikštėje net 5-1 įveikė "Anderlecht" klubą.

Šeimininkai jau per pirmąsias 42 minutes pelnė net keturis įvarčius. Po įvarčiu pasižymėjo saugai Miralemas Pjaničius bei Michelas Bastosas bei puolėjai Lisandro Lopezas ir Batefimbi Gomesas.

Svečiai 58-ąją minutę dar sugebėjo rezultatą sušvelninti, visgi "Lyon" puolėjas B.Gomisas kiek vėliau pridėjo ir penktąjį komandos įvartį.

Nepasisekė mūsų kaimynams "Ventspils" iš Latvijos, kurie savo aikštėje "Zurich" pralaimėjo net 0-3 bei labai sukomplikavo savo šansus patekti į Čempionų lygos grupių etapą.

Intriguojantis mačas vyko Atėnuose, kur vietos "Panathinaikos" 2-3 nusileido Madrido "Atletico" ekipai. Paskutiniame dienos mače Haifos "Maccabi" taip pat svečiuose 2-1 įveikė "Salzburg".

Atsakomuosius mačus komandos žais po savaitės.

Sofijos "Levski" 1 - 2 "Debrece"
12` [0 - 1] Laszlo Bodnar
51` [1 - 1] Cedric Bardon
76` [1 - 2] Peter Czvithovics

"Lyon" 5 - 1 Briuselio "Anderlecht"
10` [1 - 0] Miralem Pjanic
15` [2 - 0] Lisandor Lopez
37` [3 - 0] Michel Bastos
42` [4 - 0] Batefimbi Gomis
58` [4 - 1] Matias Suarez
63` [5 - 1] Batefimi Gomis

Atėnų "Panathinaikos" 2 - 3 Madrido "Atletico"
36` [0 - 1] Maxi Rodriguez
47` [1 - 1] Dimtrios Salpingidis
63` [1 - 2] Diego Forland
70` [1 - 3] Sergi Aguero
74` [2 - 3] Sebastian Leto

"Salzburg" 1 - 2 Haifos "Maccabi"
22` [0 - 1] Mohammad Ghadir
57` [1 - 1] Alexander Zickler
84` [1 - 2] Shlomi Arbeitman

"Venspils" 0 - 3 "Zurich"
12` [0 - 1] Johan Vonalathen
55` [0 - 2] Silvan Aegerter
75` [0 - 3] Dusas Djuric