"Lyon" užtikrintai įveikė "Toulouse", "Nantes" nugalėjo "Caen"

Šį vakarą startavo vienuoliktasis Prancūzijos čempionato turas.

Anksčiau vykusiame susitikime "Nantes" vienuolikė svečiuose palaužė "Caen" bei pakilo į aštuntąją vietą. Nugalėtojams tris taškus atnešė Yacine'o Bammou bei Adrieno Tomassono įvarčiai.

"Caen" ekipa išlieka trečiojoje turnyrinės lentelės pozicijoje, tačiau tikėtina, jog po šio savaitgalio mačų nuo jos atsiplėš aukščiau esantys varžovai.

Kitame mače "Toulouse" komandai jokių vilčių nepaliko namuose rungtyniavę "Lyon" futbolininkai.

Huberto Fournier auklėtiniai dominavo nuo pat pirmųjų minučių ir jau aštuonioliktąją pasižymėti pavyko Sergi Darderui, kuriam tikslų perdavimą atliko Mathieu Valbuena. Antrajame kėlinyje dar vieną įvartį pridėjo pats atakuojantis saugas, o pergalę paskutiniosiomis minutėmis įtvirtino Gnaly Maxwellas Cornet.

Verta paminėti, kad abiems įvarčiams po pertraukos tiksliai asistavo Claudio Beauvue, o Alexandre'as Lacazette'as aikštę ir vėl paliko tuščias.

"Lyon" po pergalės bent laikinai pakilo į ketvirtąją vietą.

"Caen" 0 - 2 "Nantes"

"Lyon" 3 - 0 "Toulouse"

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>