M. Arteta „Arsenal“ pralaimėjimus bandė paaiškinti pasitelkdamas matematiką © JumpStory nuotr.

Londono „Arsenal“ Anglijos „Premier“ lygoje išgyvena tragišką laikotarpį. Mikelio Artetos auklėtiniai nelaimėjo septynių pastarųjų rungtynių ir turnyrinėje lentelėje kol kas užima vos 15-ąją vietą.

„Kanonierių“ antradienį laukia dar vienas sunkus išbandymas, tiesa, šįkart jis bus „Carabao“ taurėje, kur Londono klubas stos į kovą su „Manchester City“.

Vis tik prieš artėjančią dvikovą M. Arteta spaudos konferencijoje nemažai dėmesio skyrė pastariesiems komandos rezultatams „Premier“ lygoje. Ispanas juos bandė paaiškinti pasitelkiant matematines tikimybes.

„Praėjusį vasarį mes laimėjome rungtynes namuose prieš „Everton“, nors mūsų šansai siekė vos 25 procentus. Praėjusį savaitgalį mūsų šansai laimėti bet kurias rungtynes buvo 67 proc. ir vos 9 proc. tikimybė, kad pralaimėsime, tačiau būtent taip ir nutiko.

Mes pralaimėjome prieš „Burnley“, nors tokia tikimybė buvo vos 3 proc., šansai, kad pralaimėsime „Tottenham“ siekė tik 7 proc.

Akivaizdu, kad mums trūksta kažko daugiau. Viską lemia ne tik pasirodymas aikštėje. Palankiai turi susiklostyti daugiau aspektų ir kol kas mums to labai trūksta“, – spaudos konferencijoje kalbėjo M. Arteta.

Straipsnio įvertinimas: 0 10
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos