M. Arteta po lygiųjų su „Leicester“ liko nepatenkintas teisėjo sprendimais © „Reuters“ nuotr.

Londono „Arsenal“ antradienį emocingoje dvikovoje sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Leicester“ ekipa.

Rungtynėse netrūko daug diskutuotinų teisėjo sprendimų. Visų pirma, pirmojo kėlinio pabaigoje „Leicester“ puolėjas Jamie Vardy futbolo bateliu pataikė Shkodranui Mustafi į veidą, tačiau rimtesnių sankcijų išvengė, o štai 75-ąją minutę „Arsenal“ puolėjas Edwardas Nketiah prieš save išvydo raudoną kortelę.

Nemažai truko ir išlyginamojo „Leicester“ ekipos įvarčio peržiūra, kadangi J. Vardy buvo atsidūręs ties nuošalės riba.

Po mačo „Arsenal“ strategas Mikelis Arteta neslėpė nusivylimo teisėjo sprendimais.

„Aš labai didžiuojuosi savo komanda. Mes dominavome prieš labai gerą komandą. Jau pirmajame kėlinyje galėjome turėti trijų ar net keturių įvarčių pranašumą.

Nketiah buvo parodyta raudona kortelė, tačiau tame epizode jis negalėjo matyti varžovo. Reikia suprasti, kad jis yra dar labai jaunas.

Vis tik jei ta pražanga buvo verta raudonos kortelės, tuomet „Leicester“ dešimtyje turėjo likti dar 42-ąją minutę. Teisėjas privalėjo parodyti raudoną kortelę“, – kalbėjo M. Arteta.