M. Arteta: „Taip žaisdami mes negalime net svajoti apie Čempionų lygą“ © JumpStory nuotr.

Londono „Arsenal“ pirmadienį itin svarbiose Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse nusileido „Newcastle United“ ekipai ir itin susikomplikavo savo padėtį kovoje dėl vietos pirmajame ketverte.

Likus vos vienam turui „kanonieriai“ nuo ketvirtoje vietoje esančios „Tottenham“ ekipos atsilieka dviem taškais, o „pentinai“ paskutiniajame ture susitikis su paskutinėje vietoje esančiais „Norwich City“ futbolininkais. Bent lygiosios paskutiniajame ture „Tottenham“ ekipai garantuos vietą UEFA Čempionų lygoje, o „Arsenal“ tokiu atveju tenkinsis Europos lygos turnyru.

Po pralaimėjimo „Arsenal“ strategas Mikelis Arteta neslėpė nusivylimo, tačiau pripažino, kad „Newcastle“ buvo visa galva geresnė komanda.

„Labai sunku susitaikyti su rezultatu. „Newcastle“ nusipelnė užtikrintos pergalės. Tai buvo daug geresnė komanda nuo pirmos iki paskutinės minutės. Negalėjome nieko jiems pasiūlyti.

Varžovai buvo pranašesni visose srityse, o mes nesugebėjome ilgiau kontroliuoti kamuolio. Turėjome atlikti keletą priverstinių keitimų dėl traumų, tačiau tai tikrai nėra pasiteisinimas.

Po rungtynių savo žaidėjams sakiau, kad esu labai nusivylęs, jog „Newcastle“ žaidė dešimt kartų geriau. Taip žaisdami mes negalime net svajoti apie Čempionų lygą“, – bendraudamas su „Sky Sports“ kalbėjo M. Arteta.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...