M. Arteta: teisėjas laisvai galėjo skirti 11 m baudinį © scanpix.lt

Po pralaimėto UEFA Čempionų lygos finalo Londono „Arsenal“ treneris Mikelis Arteta jautė nuoskaudą.

Anot specialisto, pratęsimo metu teisėjas padarė klaidą, neapdovanodamas „kanonierių“ 11 m baudiniu.

„Peržiūrėjau įrašą ir galiu teigti, kad situacijoje su N. Madueke laisvai galėjo būti skirtas baudinys.

Jūs tik pažiūrėkite už ką buvo duodamos pražangos šį sezoną.

Teisėjas priėmė tokį sprendimą, bet su C. Mosquera pasielgė kitaip“, – guodėsi M. Arteta.

„Arsenal“ pirmavo mače 1:0, tačiau vėliau O. Dembele tiksliai realizavo 11 m baudinį (1:1).

Baudinių loterijoje sėkmingiau pasirodė PSG, kuri ir laimėjo prestižinį trofėjų.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →
  • qqqqqq (IP: 404ab1b5b)

    Jo, Mikeli, Arsenalas irgi galejo zaisti kitaip. Gavo gola is niekur, ir uzsikase savo baudos aikstelej, kazkoks pasityciojimas is futbolo. Ir jau seniai pastebejau, kad Arsenalas, siaip, tikrai gali zaisti futbola - po to, kai PSG islygino, tikrai buvo bandymai zaisti futbola. Kodel to nebandyti daryti nuolat, ypac, turint tokia pajegia sudeti? Tu su gynyba gali laimeti cempionata, ka ir pavyko padaryt, bet finalas yra finalas. Buvo graudu ziuret i Arsenala, 25% kamuolio kontrole, nepasiekta net 200 perdavimu, visiskai vaziuota ant islaikymo 0:1. O Artetai (asistentui labiau) pastoviai tik atmazai galvoje - kazkada kamuolys netiko, oro salygos, dabar teisejas uzkliuvo... teisejas dirbo gerai, mosquera per kojas uzvaziavo, o nuneso epizode ten abu viens ant kito uzsirakino rankom, koks dar baudinys... ciuhinkis, asistente.

    • 58
  • BMG (IP: ece2fe490)

    Antifutbolas , ka demonstravo Arsenal po imusto ivarcio, dave savo rezultata, reikejo toliau zaisti ir viskas galbut butu buve gerai, bet tokia statistika kuria pademonstravo jie , cia zemiau plintuso. Sveikinimai PSG

    • 40
  • Brazilas1 (IP: 2dfe5d0e5)

    Apie kokį baudos smūgį jis čia svaigsta. Nei per kojas davė, nei rankom stūmė, eilinis kontaktas. Kas dar šneka svarbiausiai medkirčių lygos treneris. Aš kaip pažiūrėjau Premier lygą tai ten teisėjai, išvis, leidžia žaisti beisbolą. Stumdosii rankom baudos aikštelei, ale korpusu kai ledo ritulį, žaidėjas nusivalioja kiek metrų, jokių 11m baudinių. O čia užsimanė baudinio, nu klounas..Futbolą reikėjo žaist, o ne autobusą pastatyt visas rungtynes beveik. Wengero Arsenalas žaidė atakuojantį futbolą, patrauklų akiai, o čia kažkoks nesusipratimas..Pelnytai nugalėjo PSG. Chelsea kažkada Bayerną nugalėjo tokiu stilium, gynyboj sedėdami, dar vieni užsimanė, nepaėjo šįkart.

    • 29
  • Llaurynas (IP: 7ff583460)

    Vienintelis geras dalykas vakar buvo kad nereikejo laukti iki 22 valandos antifutbolo pradzios, o jau buvo galima eiti miegoti. Artetos negaila visai, o zaidimas buvo sudinas, isskyrus 10 paskutiniu minuciu

    • 20
  • Avatar (IP: a784dbd42)

    Vienas šlikštesnių finalų čempionų lygos istorijoj, žiūri ir nori perjungt. Taip neatsimenu kada buvo.

    • 16
  • Kenedis (IP: e507da7b5)

    Cia reikia buti Madrido Real, kad gauti toki baudini

    • 1
  • Dariussss (IP: 04716a30e)

    ką jis čia peza, kam dar juokint pasaulį, teisėjas pasielgė sako kitaip Mosqeros epizode, seni ten turėjo būt dar ir antra geltona jam ir pendelis. Madueke situacija, petys į petį ***, niekada tokio pendelio nebuvo, nei su var, ne be var, nei prieš 100 metų. Kaip galima tuos du epizodus lygint ir sakyt kad va čia teisėjo sprendimai maždaug tokie...

    • -2
  • ..... (IP: 8611d4957)
    kkkkk (IP: 4c81d2954)

    Tai apsispresk ko nori, ar nori chelsiu, totenhamu, unitedu but db ir vel gryzt i top4 trofejus, ar nori laiminet lyga ir zaist cl finale. Neturi tiesiog priekines linijos talento net arti, kaip psg, bayernas, barsa, kad zaist toki futbola, kaip jie. Bet turi geriausia gynybos talenta, tai geriau fokusuotis stiprybe ir su ja turet geriausia sansa kurt istorija, ar tiesiog nieko nelaimet, graziau pastumdyt kamuoli ir gavinet pries visokius psg 4;1, kur pirmam keliny baigias rungtynes. Tai gerai pagalvok tokius vemalus rasydamas, ar tikrai nori i tuos laikus gryzt..

    Primink ką jie laimėjo Europoje? O kokie dabar laikai atėjo,Arsenal dominavimo? Tu nejuokink egzpertas! Su tokiuo futbolu jie niekada nelaimės Europoje. Laimėjo Premier lygą priešpaskutiniame ture ir jau dominavimas atejo? Kitais metais ir Chelsea su Alonso bus stipresni,Liverpool su kitu treneriu,Man Utd grižta,jei nebus nubausti už pažeidimus City bus. Šiemet dviejų žirgų lenktynes buvo ir tai laimejo per marytes plauką. Su Burnley fanai meldesi paskutines 15 minučiu,kad neprasileistų. Ir kiek tokiu rungtyniu buvo ši sezoną kai išgyveno? Iš žaidimo sukuriama minimaliai ir čia tipo trofejais prades lyti

    • 2
  • kkkkk (IP: 4c81d2954)
    Wrighty (IP: 8611d4957)

    Blemba esu už Arsenalą,pergyvenu del pralaimėjimo,bet tikrai nusipelnė. Visiškas pasityčiojimas iš futbolo,tegul garbina tie anglai tą Artetą,aš noreciau kad jis dingtų iš klubo. Viską vainikuojantis momentas,paskutinės pirmo kelinio minutes turi kampinį,tai tu b l pasiskubink ji pakelt,gal įvartį imusi,tai tie net tada laiką degina. Artetos absoliučiai šlykštus mentalitetas įdiegtas komandai

    Tai apsispresk ko nori, ar nori chelsiu, totenhamu, unitedu but db ir vel gryzt i top4 trofejus, ar nori laiminet lyga ir zaist cl finale. Neturi tiesiog priekines linijos talento net arti, kaip psg, bayernas, barsa, kad zaist toki futbola, kaip jie. Bet turi geriausia gynybos talenta, tai geriau fokusuotis stiprybe ir su ja turet geriausia sansa kurt istorija, ar tiesiog nieko nelaimet, graziau pastumdyt kamuoli ir gavinet pries visokius psg 4;1, kur pirmam keliny baigias rungtynes. Tai gerai pagalvok tokius vemalus rasydamas, ar tikrai nori i tuos laikus gryzt..

    • 2
  • Wrighty (IP: 8611d4957)

    Blemba esu už Arsenalą,pergyvenu del pralaimėjimo,bet tikrai nusipelnė. Visiškas pasityčiojimas iš futbolo,tegul garbina tie anglai tą Artetą,aš noreciau kad jis dingtų iš klubo. Viską vainikuojantis momentas,paskutinės pirmo kelinio minutes turi kampinį,tai tu b l pasiskubink ji pakelt,gal įvartį imusi,tai tie net tada laiką degina. Artetos absoliučiai šlykštus mentalitetas įdiegtas komandai

    • 2
  • qqqqqq (IP: 404ab1b5b)

    Jo, Mikeli, Arsenalas irgi galejo zaisti kitaip. Gavo gola is niekur, ir uzsikase savo baudos aikstelej, kazkoks pasityciojimas is futbolo. Ir jau seniai pastebejau, kad Arsenalas, siaip, tikrai gali zaisti futbola - po to, kai PSG islygino, tikrai buvo bandymai zaisti futbola. Kodel to nebandyti daryti nuolat, ypac, turint tokia pajegia sudeti? Tu su gynyba gali laimeti cempionata, ka ir pavyko padaryt, bet finalas yra finalas. Buvo graudu ziuret i Arsenala, 25% kamuolio kontrole, nepasiekta net 200 perdavimu, visiskai vaziuota ant islaikymo 0:1. O Artetai (asistentui labiau) pastoviai tik atmazai galvoje - kazkada kamuolys netiko, oro salygos, dabar teisejas uzkliuvo... teisejas dirbo gerai, mosquera per kojas uzvaziavo, o nuneso epizode ten abu viens ant kito uzsirakino rankom, koks dar baudinys... ciuhinkis, asistente.

    • 58
  • BMG (IP: ece2fe490)

    Antifutbolas , ka demonstravo Arsenal po imusto ivarcio, dave savo rezultata, reikejo toliau zaisti ir viskas galbut butu buve gerai, bet tokia statistika kuria pademonstravo jie , cia zemiau plintuso. Sveikinimai PSG

    • 40
  • Brazilas1 (IP: 2dfe5d0e5)

    Apie kokį baudos smūgį jis čia svaigsta. Nei per kojas davė, nei rankom stūmė, eilinis kontaktas. Kas dar šneka svarbiausiai medkirčių lygos treneris. Aš kaip pažiūrėjau Premier lygą tai ten teisėjai, išvis, leidžia žaisti beisbolą. Stumdosii rankom baudos aikštelei, ale korpusu kai ledo ritulį, žaidėjas nusivalioja kiek metrų, jokių 11m baudinių. O čia užsimanė baudinio, nu klounas..Futbolą reikėjo žaist, o ne autobusą pastatyt visas rungtynes beveik. Wengero Arsenalas žaidė atakuojantį futbolą, patrauklų akiai, o čia kažkoks nesusipratimas..Pelnytai nugalėjo PSG. Chelsea kažkada Bayerną nugalėjo tokiu stilium, gynyboj sedėdami, dar vieni užsimanė, nepaėjo šįkart.

    • 29
  • Llaurynas (IP: 7ff583460)

    Vienintelis geras dalykas vakar buvo kad nereikejo laukti iki 22 valandos antifutbolo pradzios, o jau buvo galima eiti miegoti. Artetos negaila visai, o zaidimas buvo sudinas, isskyrus 10 paskutiniu minuciu

    • 20
  • Avatar (IP: a784dbd42)

    Vienas šlikštesnių finalų čempionų lygos istorijoj, žiūri ir nori perjungt. Taip neatsimenu kada buvo.

    • 16