Londono „Arsenal“ pergalių kalvis Mikelis Arteta tikisi, kad sėkmingas „kanonierių“ žaidimas atsispindės ir jo atlyginime.
„The Telegraph“ informuoja, kad Anglijos čempionu tapęs specialistas neprieštarauja pratęsti kontrakto su komanda, bet reikalauja 20 mln. svarų sterlingų metinio atlyginimo. Su galimais priedais suma išaugtų iki 25 mln.
Pastaraisiais sezonais treneris turėjo tenkintis gerokai mažesniu atlygiu – 12 mln. (+3 mln.).
Strategas taip pat beda pirštu į savo kolegą „Premier“ lygoje – „Aston Villa“ vairininkas Unai Emery gauna būtent 20 mln. svarų sterlingų metinį atlygį.
M. Arteta „Arsenal“ vadovauja nuo 2019 metų.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Už du titulus per 7 metus?
per daugiau nei 20 metų realiai. Nes Arsenal taip ir nieko neiškovojo per tą laiką :)
per daugiau nei 20 metų realiai. Nes Arsenal taip ir nieko neiškovojo per tą laiką :)
Arteta daugiau nei 20 metu Arsenala treniruoja? 😀
per daugiau nei 20 metų realiai. Nes Arsenal taip ir nieko neiškovojo per tą laiką :)
tai gal paskaiciuokim per visa Arsenalo istorija ? Kalba eina apie Arteta, kaip trenerio darba ir nuopelnus.
Na čia tai prajuokino šitas ,,treneris". Bus idiotai jei sutiks su jo reikalavimais. Bėda,kad visi geri treneriai jau išgraibstyti
Bus idiotai jeigu nesutiks nes rinkoje siuo metu nieko geriau nera ir vargu ar greitu metu kas nors atsiras.
Už du titulus per 7 metus?
Morda jam netresnet?
per daugiau nei 20 metų realiai. Nes Arsenal taip ir nieko neiškovojo per tą laiką :)
tai gal paskaiciuokim per visa Arsenalo istorija ? Kalba eina apie Arteta, kaip trenerio darba ir nuopelnus.
Na čia tai prajuokino šitas ,,treneris". Bus idiotai jei sutiks su jo reikalavimais. Bėda,kad visi geri treneriai jau išgraibstyti
Bus idiotai jeigu nesutiks nes rinkoje siuo metu nieko geriau nera ir vargu ar greitu metu kas nors atsiras.
Na čia tai prajuokino šitas ,,treneris". Bus idiotai jei sutiks su jo reikalavimais. Bėda,kad visi geri treneriai jau išgraibstyti
per daugiau nei 20 metų realiai. Nes Arsenal taip ir nieko neiškovojo per tą laiką :)
Arteta daugiau nei 20 metu Arsenala treniruoja? 😀
Už du titulus per 7 metus?
Už du titulus per 7 metus?
per daugiau nei 20 metų realiai. Nes Arsenal taip ir nieko neiškovojo per tą laiką :)
per daugiau nei 20 metų realiai. Nes Arsenal taip ir nieko neiškovojo per tą laiką :)
Arteta daugiau nei 20 metu Arsenala treniruoja? 😀
Na čia tai prajuokino šitas ,,treneris". Bus idiotai jei sutiks su jo reikalavimais. Bėda,kad visi geri treneriai jau išgraibstyti
Na čia tai prajuokino šitas ,,treneris". Bus idiotai jei sutiks su jo reikalavimais. Bėda,kad visi geri treneriai jau išgraibstyti
Bus idiotai jeigu nesutiks nes rinkoje siuo metu nieko geriau nera ir vargu ar greitu metu kas nors atsiras.
Komentuoti
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą