M. Balotelli išplėšė "Nice" pergalę ir buvo pašalintas iš aikštės, "Lyon" įveikė "Saint-Etienne" (VIDEO)

Šiandien Prancūzijoje sužaisti vieni paskutiniųjų aštuntojo "Ligue 1" turo mačų.

Anksčiau vykusioje akistatoje lygiosiomis 1-1 sužaidė "Angers" bei "Marseille" komandos. Pastarąją sužaidus kiek daugiau nei valandą į priekį buvo išvedęs Florianas Thauvinas, bet paskutinėmis rungtynių akimirkomis tašką varžovams išplėšė Pierrickas Capelle.

Kitame susitkime tarp "Nice" ir "Lorient" vėl sužibėjo Mario Balotelli. Po Ricardo Pereiros bei Benjamino Moukandjo smūgių rezultatas iki pat 85-osios minutės buvo lygus.

Visgi, tuomet italas tuomet pelnė puikų įvartį į viršutinį vartų kampą ir išplėšė savo komandai pergalę. Įdomu, kad po to jis sugebėjo užsidirbti dvi geltonas korteles bei aikštę palikti anksčiau laiko.

"Nice" išlieka turnyrinės lentelės lyderiu.

Paskutinėje akistatoje tarp į prizines vietas besitaikančių "Lyon" ir "Saint-Etienne" užfiksuota namuose žaidusių Bruno Genesio auklėtinių pergalė.

Jų triumfą šiame apylygiame mače lėmė Sergi Dardero bei Rachido Ghezzalo įvarčiai. Abu jie pelnyti skirtingiems kėliniams artėjant į pabaigą.

"Angers" 1 - 1 "Marseille"

"Nice" 2 - 1 "Lorient"

"Lyon" 2 - 0 "Saint-Etienne"